Madalmaade maalikunst 15.-17. sajandini 1978

Madalmaade maalikunst 15.-17. sajandini on haarav ja informatiivne teos, mis sukeldub Madalmaade kunsti kuldajastutesse. Autorid Aino Kartna, Mai Lumiste ja Evi Pihlak toovad lugejateni põnevad lood ning kunstnike loomingu, kes kujundasid selle kunstiajaloo olulise piirkonna.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300182 Kategooria:

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Madalmaade maalikunst 15.-17. sajandini on kaasahaarav ja põhjalik ülevaade kunstist, mis kujundas Madalmaade piirkonna 15.-17. sajandil. Autorid Aino Kartna, Mai Lumiste ja Evi Pihlak on koostanud mitmekülgse teose, mis viib lugeja ajas tagasi, et avastada kunstnike loomingut ja ajastu olulisemaid sündmusi.

Raamat hõlmab mitut olulist perioodi kunstiajaloos, alustades 15. sajandist, kus Jan van Eyck ja Hieronymus Bosch panid aluse Madalmaade maalikunstile. Seejärel keskendutakse 16. sajandile, tuues esile Pieter Brueghel vanema loomingut. 17. sajand jaguneb kaheks, vaadeldes nii Flaami kunsti Peter Paul Rubensi juhtimisel kui ka Hollandi maalikunsti, mille üheks hiilgavaimaks esindajaks oli Rembrandt Harmensz van Rijn.

Teos ei piirdu ainult kunstnike portreedega, vaid tutvustab ka erinevaid žanre nagu olustikumaal, maastikumaal ja natüürmort. Raamatu lõpus leidub ajastu tähtsündmuste kronoloogia, reproduktsioonide nimestik ja kunstnike nimede register, muutes selle raamatu mitmekülgseks teejuhiks Madalmaade kunsti rikkalikku maailma.

Madalmaade maalikunst 15.-17. sajandini on suurepärane valik nii kunstihuvilistele kui ka ajaloohuvilistele, kes soovivad süveneda selle piirkonna kunstilisse pärandisse ja avastada meistriteoseid, mis jätkuvalt köidavad oma ilu ja tähendusega. Las see teos avab ukse maalikunsti aardekirstu ja kutsub sind avastama Madalmaade kunstnikke, kelle tööd kõnelevad läbi sajandite.

Lisainfo

Kaal 0,79 kg
Mõõtmed 27 × 21,5 × 1,7 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1978

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

196

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv