Maaelaniku koduaed ja selle majandamine

Maaelaniku koduaed ja selle majandamine on Ella Kuke kirjutatud praktiline raamat, mis pakub maaelanikele juhiseid koduaedade korrastamiseks ja maa otstarbeka kasutamiseks. Raamat keskendub laialdaselt viljapuude, marjakultuuride ja köögiviljade kasvatamisele ning annab nõuandeid koduaia kujundamise, rajamise, maakasutuse ja aiakultuuride hooldamise kohta.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300388 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ella Kuke raamat Maaelaniku koduaed ja selle majandamine on praktiline teejuht, mis on suunatud eelkõige maaelanikele ja aiandushuvilistele. Raamat hõlmab mitmeid aspekte, alustades koduaia korrastamisest ja lõpetades aiakultuuride kasvatamise ning hooldamisega.

Teoses antakse üksikasjalikke juhiseid viljapuude, marjakultuuride ja köögiviljade kasvatamiseks. Autor jagab praktilisi nõuandeid koduaia kujundamise, rajamise ja maakasutuse kohta, aidates lugejatel saavutada optimaalset tulemust oma aia haldamisel. Raamatus tutvustatakse erinevaid aiakultuure ja nende sobivaid sorte, andes lugejatele mitmekülgse ülevaate taimedest, mida koduaias kasvatada.

Lisaks keskendub raamat aiakultuuride taimekaitselisele hooldamisele, taimekaitsevahenditele ja taimekaitsesüsteemide rakendamisele. Autor jagab oma teadmisi ja kogemusi, et aidata lugejatel saavutada tervislik ja produktiivne koduaed, olles samal ajal praktiline juhend maaelanikele ja aiandushuvilistele.

Lisainfo

Kaal 0,591 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1977

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

384

Seisukord

Väga hea

Ostukorv