Lukksepa käsiraamat – I. Bolšakov, M. Sergejev

I. Bolšakovi ja M. Sergejevi Lukksepa käsiraamat on praktiline teejuht, mis sisaldab olulisi andmeid aparaadi- ja masinadetailide lukksepatöötluse kohta. Raamatu sisu on esitatud selgete illustratsioonide ja tabelitena, kus käsitletakse lukksepatöötluse põhimeetodeid ja -võtteid.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300290 Kategooria:

Kirjeldus

I. Bolšakovi ja M. Sergejevi Lukksepa käsiraamat on kõikehõlmav teejuht, mis annab olulisi teadmisi aparaadi- ja masinadetailide lukksepatöötluse kohta. Raamatu autentsus seisneb selgete illustratsioonide ja tabelite kasutamises, mis muudab keerukad lukksepatöötluse meetodid kergesti mõistetavaks.

Raamat hõlmab lukksepatöötluse mitmeid aspekte, andes ülevaate parimatest meetoditest ja töövõtetest, mis on otstarbekad erinevate aparaadi- ja masinadetailide töötlemisel. Illustratsioonide abil on lugejal võimalus visuaalselt jälgida protseduure ja omandada praktilisi oskusi lukksepatöötluses.

Käsiraamat on kasulik nii õpilastele kutsekoolides kui ka praktiseerivatele lukkseppadele, kes soovivad täiendada oma oskusi ja mõista sügavamalt aparaadi- ja masinadetailide lukksepatöötluse keerukusi. Lukksepa käsiraamat on praktiline juhend, mis aitab lugejatel saavutada paremaid tulemusi oma lukksepatöös ning on hindamatuks abivahendiks kutsealase pädevuse arendamisel.

Lisainfo

Kaal 0,628 kg
Mõõtmed 16,5 × 18 × 2 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1979

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

308

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv