Lollide kool

Lollide kool on vene kirjaniku Sasha Sokolovi romaani, mis avab erikooli õpilase pilgu nõukogudeaegsele Venemaale. Raamat jälgib minakangelase teekonda läbi lootuste ja pettumuste, armastuse ja vihkamise keeruka sasipuntra. Sokolovi lugu kujutab endast sügavat sukeldumist tolleaegse ühiskonna keerulistesse suhetesse ning püüet jääda isiksusena püsima.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300534 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Lollide kool on vene kirjaniku Sasha Sokolovi sügav ja mitmetahuline romaan, mis pakub lugejatele ainulaadset pilguheitu nõukogudeaegse Venemaa keerulisse maailma. Raamat jälgib erikooli õpilase teekonda, tuues esile lootuste ja pettumuste, armastuse ja vihkamise keerulise sasipuntra.

Sasha Sokolov, praegune Ameerikas elav kirjanik, kes on pälvinud prestiižse Puškini kirjandusauhinna, kirjutas selle romaani veel Venemaal, toimetades käsikirja piiri taha. Teos sai laialt tuntuks ingliskeelses tõlkes ja pälvis tunnustust oma sügavate karakterite, keeruka süžee ning terava sotsiaalse analüüsi eest.

Lollide kool on kirjandusteos, mis viib lugeja ajas tagasi, et kogeda nõukogude ühiskonna keerukaid suhteid, vaadates maailma erikooli õpilase silmade läbi. Sokolovi romaan on kui avatud aken minevikku, kus inimhinge keerdkäikude kaudu avaneb lugu püüdest säilitada isiksust keerulistes oludes.

Lisainfo

Kaal 0,27 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

166

ISBN

9985654862

Seisukord

Väga hea

Ostukorv