Lihtsalt hinga

Dan Brulé “Lihtsalt hinga” on praktiline käsiraamat, mis tutvustab hingamistehnikate jõudu emotsionaalse ja füsioloogilise tervise parandamisel. Autor jagab lihtsaid, kuid tõhusaid tehnikaid, mis aitavad lugejatel hallata stressi, leevendada valu ja parandada oma igapäevast heaolu. Raamatus toodud harjutused on mõeldud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka kriitilisteks hetkedeks, aidates lugejatel saavutada rahu ja selgust igas olukorras.

22,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 22 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300777 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Dan Brulé raamat “Lihtsalt hinga” keskendub hingamise jõule kui vahendile isiklikuks ja füüsiliseks muutuseks. Ta selgitab, kuidas erinevad hingamistehnikad võivad aidata inimestel saavutada rahu, hallata ärevust ja tõsta oma üldist tervist ja heaolu. Brulé toob esile, et hingamistehnikad on olulised tööriistad, mida kasutavad tippsportlased, võitluskunstide meistrid ja muud eksperdid oma sooritusvõime parandamiseks ja stressi hallamiseks.

Raamatus jagatud tehnikad ja harjutused keskenduvad teadlikule hingamisele, mis on lihtne, kuid võimas viis füsioloogiliste ja emotsionaalsete seisundite kontrollimiseks. Ta juhatab lugejaid läbi hingamisharjutuste, mis on mõeldud erinevate probleemide, nagu ärevus, depressioon, keskendumisraskused ja krooniline valu, leevendamiseks.

Dan Brulé on tunnustatud hingamistöö ekspert, kellel on rikkalikud kogemused ja teadmised hingamise ja selle mõju kohta inimese füüsilisele ja vaimsele tervisele. Tema taust ja kogemused ulatuvad sõjaväeteenistusest Vietnami sõjas kuni kõrgemate akadeemiliste saavutusteni, mis annavad talle ainulaadse perspektiivi, mida ta jagab lugejatega, et aidata neil oma elus paremaid tulemusi saavuta.

Lisainfo

Kaal 0,24 kg
Mõõtmed 20 × 13,4 × 1,9 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2018

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

240

ISBN

9789949621460

Seisukord

Hea

Ostukorv