Lennukid ja raketid – V. Post

Avastage lennunduse ja kosmose põnev maailm raamatu Lennukid ja raketid abil. Voldemar Posti põhjalik, kuid lihtsalt mõistetav teos selgitab, kuidas lennukid ja rakettid toimivad ning kuidas need on muutnud meie maailma. Ideaalne raamat noortele ja kõigile, kes armastavad lennundust ja kosmoseuurimist!

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Lennukid ja raketid on põnev ja hariv teos, mille on kirjutanud Voldemar Post. See raamat on mõeldud eelkõige noortele, kes soovivad mõista lennukite ja rakettide maailma. Raamat käsitleb nii õhkkonda kui ka õhu omadusi, tuues lugejani huvitava ülevaate sellest, kuidas lennukid ja raketid suudavad nendes tingimustes toimida.

Raamatu esimene osa keskendub aerodünaamikale, selgitades, kuidas õhuomadused mõjutavad lennukite lendamist. Autor annab lihtsa ja arusaadava selgituse selle kohta, kuidas lennukid suudavad õhku ületada ja kuidas nad õhus püsivad. See osa pakub põhjalikku ülevaadet lennukite ehituse alustest ning lennunduse põhimõistetest.

Teine osa viib lugejad põnevasse maailma, kus käsitletakse reaktiivmootoreid, lennukeid ja rakette. Autor selgitab, kuidas reaktiivmootorid töötavad ja milline on nende roll lennukite ja rakettide jõuallikana. Lisaks tutvustatakse erinevaid lennukitüüpe ja nende kasutusalasid ning räägitakse ka kosmosesõidukitest ja rakettidest.

Voldemar Post on suutnud luua lõbusa, hariva ja hõlpsasti mõistetava teose, mis innustab noori avastama lennunduse ja kosmoseteaduse põnevaid aspekte. Lennukid ja raketid on suurepärane raamat nii noortele lennundushuvilistele kui ka kõigile, kes soovivad mõista, kuidas lennukid ja rakettid töötavad ning kuidas need on muutnud meie maailma.

Lisainfo

Kaal 0,368 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1964

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

304

Seisukord

Hea

Ostukorv