Küünlad põlevad lõpuni

Sandor Marai romaani Küünlad põlevad lõpuni keskmes on kahe vana sõbra taaskohtumine pärast 41 aastat kestnud lahusolekut. Õhtusöögi käigus sukelduvad nad minevikku, avades enda ja lugeja jaoks kadunud maailma aukoodeksi, piiritletud suhete ja inimlike kirgedega.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300802 Kategooria:

Kirjeldus

Sandor Marai romaani Küünlad põlevad lõpuni keskendub kahe vanema mehe, kunagiste sõprade taaskohtumisele pärast pikaajalist 41-aastast lahusolekut. Nende kohtumine toob kaasa õhtusöögi, kus võõrustaja kandub sügavalt minevikku, püüdes leida vastuseid küsimustele, mis on teda aastakümnete jooksul vaevanud.

Lugeja avastab läbi romaani sündmuste endisaegse maailma koos selle aukoodeksi, range struktuuri, ja inimlike kirgedega, mis selle perioodi elu iseloomustavad. Sandor Marai, silmapaistev ungari kirjanik, kes saavutas suurema tunnustuse 1930ndatel aastatel, on oma loomingu kaudu jäädvustanud inimlike suhete keerdkäigud ja sügavad emotsioonid.

Pärast Teist maailmasõda Ungaris võimule tulnud kommunistide surve tõttu lahkus Marai oma kodumaalt 1948. aastal. Kuigi autor oli juba surnud, leidis tema teosed 1990ndatel aastatel uue elu tänu tuntud itaalia kirjanikule ja kirjastajale, kes tõlkis tema teoseid mitmesse keelde, muutes need rahvusvahelisteks bestselleriteks. Küünlad põlevad lõpuni on üks sellistest teostest, mis avab lugejale Marai kirjandusliku pärandi ja kõneleb inimhinge sügavustest ning mineviku varjatud saladustest.

Lisainfo

Kaal 0,292 kg
Mõõtmed 22 × 13,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2002

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

159

Sari

ISBN

9985306368

Seisukord

Hea

Ostukorv