Kuu valab pisaraid

“Kuu valab pisaraid” on Ouarda Saillo liigutav mälestusteraamat, mis räägib tema raskest lapsepõlvest Marokos ning võitlusest oma au ja parema elu eest. Autor avab lugejatele naiste elu Marokos ning kujutab seda naiste jaoks keerulises ühiskonnas, kus traditsioonilised soorollid on tugevad.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400244 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

“Kuu valab pisaraid” on südantliigutav mälestusteraamat, mis viib lugeja Maroko keerulisse ja traditsioonilisse ühiskonda, eriti naiste vaatenurgast. Autor Ouarda Saillo jutustab oma isikliku loo lapsepõlvest, mis oli täis raskusi ja väljakutseid.

Raamat avab akna autori lapsepõlve, kus ta elas oma onu perekonnas ja kus teda koheldi nagu väikest orja. Ometi ei murdu ta vaid saab jõuga tugevamaks ning säilitab oma au. Lõpuks otsustab Ouarda Saillo lahkuda Marokost, püüdes leida paremat elu Euroopas, kuid unistus paremast elust Euroopas ei ole lihtne.

Lugedes “Kuu valab pisaraid”, saavad lugejad sügavama arusaama naiste elust Marokos. Ouarda Saillo rõhutab, et naise koht selles traditsioonilises ühiskonnas on kodu seinte vahel ning võitlus naiste õiguste eest on raske. Kuigi üha rohkem naisi Marokos käib tööl ja võitleb oma õiguste eest, näitab raamat, et traditsioonilised soorollid on endiselt väga tugevad ja tõrjuvad naisi avalikust sfäärist.

“Kuu valab pisaraid” on liigutav lugemine, mis tõstab esile naiste jõudu, vastupidavust ja soovi parema elu järele. See raamat annab hääle neile, kellel on julgust seista vastu traditsioonidele ja võidelda oma õiguste eest, isegi kui tee on raske. Ouarda Saillo mälestused on ühtlasi ka pilguheit Maroko ühiskonnale ja naiste olukorrale, millel on kaugemaid tagajärgi ja seoseid kogu maailmas.

Lisainfo

Kaal 0,271 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

227

ISBN

9949421306

Ostukorv