Koer

Koer: käsiraamat on kõikehõlmav ja põhjalik juhend koerte pidamisest, anatoomiast, füsioloogiast, haigustest, hooldusest, toitmisest ja dresseerimisest. Koostanud Albert Essenson, E. Joosepson, Kaarel Kadarik jt., pakub raamat väärtuslikku teavet koeratõugudest, nende hindamisest ja eridressuurist, rõhutades teenistuskoerte väljaõpet. Raamat on rikkalikult illustreeritud ja mõeldud laiale koerakasvatajate ringkonnale, kes soovivad oma lemmikuid paremini mõista ja nende eest hoolitseda.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300979 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Koer: käsiraamat on mitme autori, sealhulgas Albert Essenson, E. Joosepson ja Kaarel Kadarik, koostööl valminud käsiraamat, mis pakub põhjalikku ja mitmekülgset teavet koerte kohta. See raamat on mõeldud koerakasvatajatele, koeraomanikele ja kõigile, kes soovivad süvendada oma teadmisi ja oskusi koerte pidamisel ja koolitamisel.

Raamat käsitleb koera anatoomiat ja füsioloogiat, tutvustades looma kehaehitust ja funktsioone. Samuti on raamatus ülevaade koerte tähtsamaist haigustest ja nende ärahoidmisest, et anda omanikele teadmisi tervisehäirete ennetamiseks ja õigeaegseks sekkumiseks. Lisaks tuuakse välja nõuanded koerte söötmise, pidamise ja hooldamise kohta, pakkudes praktilisi juhiseid igapäevaseks kooseluks.

Eraldi peatükid on pühendatud levinud koeratõugudele, nende hindamisele, koerte dresseerimisele, sealhulgas alg- ja eridressuurile, rõhutades eriti teenistuskoerte väljaõpet. Raamat sisaldab ka jahikoerte katsetuste ja tööomaduste hindamise juhendeid, muutes selle kasulikuks ressursiks jahikoerte omanikele ja treeneritele.

Koer: [käsiraamat] on varustatud paljude originaalsete illustratsioonidega, mis aitavad lugejal paremini mõista teksti sisu. Raamat on loodud selleks, et aidata koerakasvatajatel ja omanikel oma neljajalgseid sõpru paremini mõista, hooldada ja koolitada, et tagada nende heaolu ja efektiivne rakendamine inimeste teenistuses.

Lisainfo

Kaal 0,664 kg
Mõõtmed 24 × 18 × 3 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1985

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

399

Sari

ISBN

Seisukord

Väga hea

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv