Koolifüüsika käsiraamat

Koolifüüsika käsiraamat on Oleg Kabardini kirjutatud praktiline teejuht, kus lühidalt esitatakse füüsika koolikursuse peamised osad, sealhulgas mehaanika, molekulaarfüüsika, elektrodünaamika, võnkumised ja lained ning kvantfüüsika. Raamat on mõeldud abistama õpilasi või keskkooli lõpetanuid VI-XI klassi füüsika kursusest omandatud teadmiste üldistamisel ja süstematiseerimisel.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300410 Kategooria:

Kirjeldus

Koolifüüsika käsiraamat on praktiline teejuht, mille on kirjutanud Oleg Kabardin, keskendudes füüsika koolikursuse peamistele osadele. Raamatus lühidalt käsitletakse mehaanikat, molekulaarfüüsikat, elektrodünaamikat, võnkumisi ja laineid ning kvantfüüsikat.

Raamat on suunatud õpilastele ja keskkooli lõpetanutele, kes soovivad süstematiseerida ning üldistada VI-XI klassi füüsika kursusest omandatud teadmisi. Autor pakub lihtsas ja arusaadavas vormis ülevaadet olulisematest füüsikakursuse teemadest, aidates lugejatel mõista ja konsolideerida oma füüsikateadmisi. Koolifüüsika käsiraamat on praktiline ressurss, mis toetab õpilaste õppimist ja aitab neil valmistuda eksamiteks või täiendada oma füüsikateadmisi.

Lisainfo

Kaal 0,403 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1990

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

318

ISBN

5440007660

Seisukord

Hea

Ostukorv