Kõndimise filosoofia

Kõndimise Filosoofia on Frédéric Gros’i kutsuv mõtisklus kõndimise kunstist ja tähendusest. Autor uurib erinevaid kõndimisviise ja vaatleb, kuidas kõndimine on mõjutanud suuri mõtlejaid ajaloos, rõhutades kõndimise meditatiivset ja filosoofilist olemust. Raamat julgustab lugejaid kõndima kui viisi maailma ja iseenda sügavamaks mõistmiseks, pakkudes uut perspektiivi igapäevasele tegevusele.

16,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300776 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kõndimise Filosoofia autor Frédéric Gros käsitleb kõndimist kui meditatiivset, mõtisklevat ja filosoofilist tegevust, millel on sügavam mõju meie mõtlemisele ja olemisele. Ta uurib, kuidas erinevad kõndimisviisid, nagu palverändlus, matkamine ja uitamine, mõjutavad meie arusaama maailmast ja iseendast. Gros vaatleb ka kuulsate kirjanike ja mõtlejate kõndimisharjumusi, toonitades, et kõndimine on midagi enamat kui lihtsalt füüsiline tegevus – see on vaimne ja eksistentsiaalne kogemus.

Gros kutsub lugejaid üles kõndima, mitte spordina, vaid kui viisi mõtiskleda, maailma kogeda ja isiklikku vabadust tunnetada. Tõlkija ja luuletaja Hasso Krulli sõnul ei saa raamatut “rahulikult lõpuni lugeda”, sest tekib soov kõndida – liikuda toas, õues, tänavatel ja järgida, kuhu jalad viivad.

Frédéric Gros on prantsuse filosoof, kes on tuntud oma sügavate mõtiskluste ja analüüside poolest, eriti Michel Foucault’ vaimse pärandi ja kaasaegse prantsuse filosoofia kontekstis. Ta on Pariisi Poliitikauuringute Instituudi professor, kelle uurimistöö hõlmab laia teemaderingi, alates psühhiaatria ajaloost kuni karistusfilosoofia ja sõja ning kuuletumise/mittekuuletumise problemaatikani.

Lisainfo

Kaal 0,208 kg
Mõõtmed 19 × 12,6 × 1,3 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2016

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

231

ISBN

9789985588208

Seisukord

Hea

Ostukorv