Kirurgia õpik velskrikoolidele

Kirurgia õpik velskrikoolidele on asjatundlikult koostatud teos, mis on mõeldud meditsiiniõpingutega alustavatele velskeritele ja meditsiinist huvitatud tudengitele. See raamat pakub põhjalikku ülevaadet kirurgia põhiprintsiipidest ja protseduuridest, pakkudes olulist teavet kirurgilise ravi kohta.

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kirurgia õpik velskrikoolidele / A. N. Velikoretski ja V. A. Kružkov

Raamat on suunatud meditsiiniõpingutega alustavatele velskeritele ja meditsiinist huvitatud tudengitele. Raamat annab põhjaliku ülevaate kirurgia põhiprintsiipidest, kirurgilistest protseduuridest ja tehnikatest, mis on vajalikud patsientide raviks.

Kirurgia on meditsiiniharu, mis tegeleb operatsioonidega kehaliste haiguste ja vigastuste ravimiseks. See õpik aitab lugejatel mõista kirurgilise sekkumise olemust ja vajalikkust erinevate terviseprobleemide korral. Autorid selgitavad üksikasjalikult, kuidas teostada erinevaid kirurgilisi protseduure, millised on nende sammud ja millised on operatsiooni ettevalmistamise ja järelhoolduse nõuded.

Raamat hõlmab laia valikut teemasid, sealhulgas kirurgia ajalugu, kirurgilisi vahendeid ja instrumente, operatsioonijärgset hooldust ning kaasaegseid arenguid kirurgias. See on kasulik õppevahend neile, kes soovivad mõista ja omandada praktilisi oskusi kirurgilise meditsiini valdkonnas.

A. N. Velikoretski ja V. A. Kružkovi Kirurgia õpik velskrikoolidele on väärtuslik ressurss meditsiiniõpingute alustamiseks ja pakub põhjalikku ülevaadet kirurgia põhimõtetest, mis on olulised tulevastele meditsiinitöötajatele ja kirurgiahuvilistele.

Lisainfo

Kaal 0,767 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 3 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1947

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

634

Seisukord

Hea

Ostukorv