Kes ehitas Kuu?

“Kes ehitas kuu?” on põnev raamat, mis uurib Kuu salapäraseid omadusi ja päritolu. Autorid Christopher Knight ja Alan Butler esitavad huvitavaid küsimusi Kuu tekke ja olemuse kohta ning pakuvad välja teooriaid, mis panevad lugejad mõtlema Kuu rolli üle inimkonna ajaloos.

15,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Kes ehitas kuu?” on haarav raamat, mille autorid Christopher Knight ja Alan Butler seavad kahtluse alla Kuu päritolu ja olemuse tavapärased selgitused. Raamat uurib põnevalt Kuu salapäraseid omadusi ning seab kahtluse alla tuntud teooriad Kuu tekke kohta.

Autorid esitavad mitmeid huvitavaid küsimusi, mis panevad lugejad mõtlema Kuu tõelise päritolu üle. Näiteks, kas Kuu võib olla seest tühi ja seega tehislik? Miks tiirleb Kuu täpselt sada korda aeglasemalt, kui pöörleb Maa ümber oma telje? Miks on Kuu täpselt 400 korda väiksem kui Päike ja sellest täpselt 400 korda Maale lähemal? Miks sobib kiviaja iidne geomeetria- ja mõõtmissüsteem täpselt Kuul?

Raamat esitab põhjalikult uuritud teooriad ja tõendid, mis toetavad ideed, et Kuu ei pruugi olla lihtsalt juhuslik taevakeha, vaid võib omada olulist rolli nii Maa kui inimkonna ajaloos. Autorid pakuvad välja huvitavaid spekulatsioone Kuu päritolu ja eesmärgi kohta ning julgustavad lugejaid avastama uusi vaatenurki sellele salapärasele taevakehale.

“Kes ehitas kuu?” on haarav raamat, mis viib lugejad põnevale mõttekäigule Kuu päritolu ja mõju üle meie maailmale ning paneb kahtluse alla seni teada olnud tõed. See on suurepärane lugemine neile, kes on huvitatud kosmoseuurimisest ja teadusest ning kes soovivad mõista Kuu rolli meie planeedi ajaloos.

Lisainfo

Kaal 0,445 kg
Mõõtmed 24 × 16 × 2,2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

255

ISBN

9949141451

Ostukorv