Kalevipoeg 1961

Avasta eepilise Kalevipoja imeline maailm – eesti kirjanduse suurteos, mis tõstab esile vapra kangelase, Kalevipoja, ja tema võitluse rahva õigluse eest. Fr. R. Kreutzwaldi koostatud teos on kogumik eesti rahva lauludest ja muistenditest, mis peegeldavad sajandite jooksul allasurutud rahva igatsusi parema elu järele ja nende püüdlusi vabaneda majanduslikust ja rahvuslikust rõhumisest. Raamat annab hämmastava ülevaate eesti rahva kultuuripärandist ning pakub rikkalikku lugemist nii noortele kui täiskasvanutele.

30,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 30 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300262 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Kalevipoeg on eepiline meistriteos, mis on alati olnud eesti kirjanduse südames. See raamat tõstab esile vapra kangelase Kalevipoja, kes seisab vastu ülekohtule ja võitleb rahva õigluse ning vabaduse eest. Raamatu looja Fr. R. Kreutzwald on talletanud eesti rahva laulud ja muistendid, tuues need kokku ühte suurde seiklusesse, mis pakub lugejatele kordumatuid elamusi.

Kreutzwaldi sõnad Kuningal on kümme koormat, Sada vaeva valitsejal, Viissada küll vahvamal, Tuhat tegu tugevamal, Kümme tuhat Kalevipojal! kajastavad raamatu sügavat sõnumit – inimese jõudu ja võimet seista vastu rõhumisele ning ebaõiglusele. Kalevipoeg on tõeline rahva kangelane, kelle tegudest ja seiklustest ammutavad inspiratsiooni mitte ainult eestlased, vaid kõik, kes otsivad tõelisi kangelasi ja püüdlust parema maailma poole.

Raamatus leidub rikkalikult rahvaluulest kantud lugusid, seiklusi ja kangelaslikkust. Lugejad saavad sukelduda põnevatesse seiklustesse, kus nad kohtuvad nii üleloomulike olendite kui ka maagiliste esemetega. Kalevipoeg ei ole lihtsalt kangelane, vaid ka sümbol, mis kajastab eesti rahva ajatuid väärtusi ja igavikulisi unistusi.

See raamat on ideaalne neile, kes soovivad mõista Eesti kultuuri ja ajalugu sügavamalt. Kalevipoeg on nagu aken minevikku, mis avaneb lugejatele, avades ukse rikkalikku kultuuripärandisse ja rahva südamesse. Loe seda raamatut ja lase end kaasa haarata Kalevipoja seiklustesse ning tema võitlusse õigluse ja vabaduse eest!

Lisainfo

Kaal 1,48 kg
Mõõtmed 28 × 22 × 4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1961

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

375

Seisukord

Hea

Ostukorv