Jahimehe käsiraamat 1979

Jahimehe käsiraamat 1979 on põhjalik teejuht jahimeestele Eesti NSV-s, pakkudes ulatuslikku teavet jahinduse ja jahipidamise kohta, sealhulgas jahiulukite bioloogia, jahipidamisvahendid, tehnikad ja jahipidamise planeerimine.

9,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Jahimehe käsiraamat 1979 / Tiit Randla

Jahimehe käsiraamat 1979 on teejuht jahimeestele Eesti NSV-s, kes soovivad süvendada oma teadmisi jahindusest ja jahipidamisest. Koostanud Tiit Randla poolt kirjutatud raamat annab laiaulatusliku ülevaate mitmest olulisest jahinduse aspektist.

Raamat keskendub kõigepealt jahipidamisele ja jahimajandusele Eesti NSV kontekstis, selgitades, kuidas jahindus toimis tol ajal. Seejärel antakse üksikasjalik ülevaade jahiulukite bioloogiast, tutvustades looduslikke aspekte ja biotehnilisi meetodeid nende majandamisel.

Jahimehe käsiraamat ei piirdu ainult teooriaga, vaid pakub praktilisi nõuandeid ja juhiseid jahipidamise tehnikate, -vahendite ning jahisaaduste esmase töötlemise kohta. See sisaldab ka informatsiooni ulukite loendamise tehnikate ja jahimajanduse planeerimise põhimõtete kohta, mis on olulised jahinduse korraldamisel.

Raamatu eesmärk on aidata tõsta jahimeeste kvalifikatsiooni ja paremini mõista jahimajanduse toimimist Eesti NSV-s. Kuigi käsiraamat on loodud jahimeestele, pakub see ka huvi metsamajanduse ja looduskaitse spetsialistidele, kes soovivad saada sügavamat arusaamist jahindusest ja selle mõjust loodusele.

Lisainfo

Kaal 0,461 kg
Mõõtmed 20,5 × 13,5 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1979

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

400

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv