-25%

Iluoperatsioonid: unelmad ja tegelikkus

“Iluoperatsioonid” on informatiivne raamat, mille on kirjutanud Saksamaa tuntud ilukirurgia pioneer, prof. dr. med. Werner L. Mang. See pakub lugejatele põhjalikku ja asjalikku teavet esteetiliste kirurgiliste protseduuride kohta, võimaldades neil mõista ja kaaluda iluoperatsioonide ja vananemisvastaste meetmete eeliseid ja riske.

Original price was: 8,00 €.Current price is: 6,00 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Iluoperatsioonid” on raamat, mis on kirjutatud Saksamaa tuntud ilukirurgia pioneeri, prof. dr. med. Werner L. Mangi poolt. See raamat on mõeldud kõigile neile, kes kaaluvad iluoperatsioonide või vananemisvastaste meetmete kasuks otsustamist ja soovivad saada asjalikku ja põhjalikku teavet, et teha teadlikke otsuseid.

Autor Mang rõhutab oma raamatus, et kõige olulisem on tervis ning alles seejärel ilu. See tähendab, et enne iluoperatsiooni kaalumist tuleks põhjalikult arutada ja mõista kõiki sellega seotud riske ja eeliseid. Raamat pakub selget ja informatiivset teavet erinevate esteetiliste kirurgiliste protseduuride kohta, sealhulgas näo- ja kehakirurgia ning protseduurid, mis on suunatud vananemise märkide vastu võitlemisele.

“Iluoperatsioonid” sisaldab rohkelt illustreerivaid pilte ja graafikat, mis aitavad lugejatel paremini mõista kirurgiliste protseduuride kulgu ja tulemusi. See raamat võimaldab lugejatel olla hästi informeeritud ja valmistunud, kui nad otsustavad astuda sammu iluoperatsiooni suunas.

Prof. dr. med. Werner L. Mang on esteetilise kirurgia valdkonnas suur asjatundja ja Esteetilise Kirurgia Maailmaühingu president, mistõttu pakub tema raamat “Iluoperatsioonid” kõrgetasemelist ja usaldusväärset teavet esteetilise kirurgia kohta. See on kasulik lugemine kõigile, kes soovivad mõista esteetilise kirurgia maailma ja teha teadlikke otsuseid oma välimuse ja enesetunde parandamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,372 kg
Mõõtmed 22 × 16 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

208

ISBN

9789985665404

Ostukorv