HIV-nakkuse ja AIDSi olemus ning ennetamine

HIV-nakkuse ja AIDSi olemus ning ennetamine on informatiivne raamat, mis on suunatud kõigile, kes soovivad teada saada rohkem HIV-nakkuse ja AIDSi kohta. Autorid Maarike Harro ja Kristi Rüütel pakuvad ülevaadet nakkuse olemusest, nakatumisteidest ja ennetamise võimalustest, samuti kirjeldavad testimise korraldust ja ravi võimalusi Eestis.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300573 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Raamat HIV-nakkuse ja AIDSi olemus ning ennetamine on praktiline juhend, mis annab lugejatele üksikasjaliku ülevaate HIV-nakkusest ja AIDSist. Autorid Maarike Harro ja Kristi Rüütel selgitavad raamatus nakkuse põhiolemust, nakatumise teid ning käsitlevad ennetamise võimalusi.

Raamatus leiate ka praktilisi juhiseid testimise korralduse kohta, aidates lugejatel mõista, kuidas ja millal testida ning millised on selle protsessi olulised aspektid. Lisaks puudutatakse raamatus ravivõimalusi Eestis, pakkudes teavet selle kohta, kuidas HIV-nakkust ja AIDS-i ravitakse ning millised on kättesaadavad võimalused.

HIV-nakkuse ja AIDSi olemus ning ennetamine on väärtuslik lugemine kõigile, kes soovivad paremini mõista HIV-nakkuse ja AIDSiga seotud küsimusi ning võtta teadlikumaid ennetusmeetmeid. Raamat on kirjutatud selgelt ja arusaadavalt, muutes keerulise teema ligipääsetavaks kõigile huvilistele.

Lisainfo

Kaal 0,245 kg
Mõõtmed 20,5 × 15 × 1 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2004

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

176

ISBN

9985569016

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv