Hitleri käsilased

Hitleri käsilased on raamat, mis vaatleb Adolf Hitleri lähikonda ja tema uskumatult mõjuvõimsaid abilisi-käsilasi. Autor Guido Knopp keskendub isikutele nagu Joseph Goebbels, Hermann Göring, Heinrich Himmler, Rudolf Hess, Albert Speer ja Karl Dönitz, kes teenisid Hitlerit lojaalselt ja täitsid olulisi rolle natsirežiimi juhtimises.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Hitleri käsilased on haarav teos, mis annab ülevaate Adolf Hitleri lähikonnast ja tema lähimatest kaaslastest ning käsilastest. Autor Guido Knopp keskendub neile mõjukatele isikutele, kes toetasid ja teenisid diktaatorlikku Hitlerit ning mängisid olulist rolli natsirežiimi juhtimisel ja täideviimisel.

Raamatu lehekülgedel tulevad lugejateni Joseph Goebbels, propagandaminister ja natsipartei üks peamisi ideolooge; Hermann Göring, üks Hitleri lähimatest kaaslastest ja Saksamaa sõjaline juht; Heinrich Himmler, SS-ülemjuhataja ja Gestapo looja; Rudolf Hess, Hitleri isiklik sekretär ja varahommikune lend Inglismaale, mis lõppes vangistuses; Albert Speer, Hitleri arhitekt ja sõjaminister; ning Karl Dönitz, Saksamaa mereväe juht ja Hitleri järglane pärast tema surma.

Autor Guido Knopp, kes on mainekas Saksa ajalooprofessor ja tuntud ajalooliste telesarjade autor, toob esile nende isikute mõju ja panuse natsirežiimi toimimisse ning Hitleri valitsemisperioodi ajaloo keerdkäikudesse. Knoppi töö Hitleri käsilased on pälvinud mitmeid auhindu ning aitab lugejatel paremini mõista natsi-Saksamaa keerulist ja düstoopilist ajastut ning selle mõju maailma ajaloole. Raamat on suurepärane valik neile, kes on huvitatud Teise maailmasõja ajaloost ja totalitaarsetest režiimidest.

Lisainfo

Kaal 0,45 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

309

ISBN

9.78999E+12

Seisukord

Hea

Ostukorv