Haljastaja käsiraamat

Haljastaja käsiraamat on praktiline juhend linnade ja maa-asulate haljasalade kujundamiseks, rajamiseks ja hooldamiseks. Raamat keskendub erinevate haljasalade elementide ja taimmaterjalide kasutamisele ning pakub praktilist teavet projekteerijatele, haljastusala töötajatele ja aianduse spetsialistidele.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300619 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Haljastaja käsiraamat on oluline ressurss kõigile, kes tegelevad linnade ja maa-asulate haljasalade kujundamise, rajamise ja hooldamisega. See praktiline juhend pakub põhjalikku teavet haljastuse valdkonnas ning aitab lugejatel mõista haljasalade elemente ja nende kujundamise põhimõtteid.

Raamatu sisu hõlmab erinevaid aspekte, alates haljasalade planeerimisest kuni nende teostamiseni. Seda saab kasutada projekteerijate ja haljastusala töötajate jaoks praktilise abivahendina, et aidata neil luua kauneid ja funktsionaalseid haljasalasid. Lisaks leiavad aianduse ja metsanduse spetsialistid ning aiandushuvilised siit väärtuslikku teavet haljastuse ja taimmaterjalide valdkonnas.

Raamatus keskendutakse eriti taimmaterjalidele ning antakse üksikasjalikke juhiseid nende kasutamiseks. Autor Aleksander Niine on loonud mitmeid tabeleid, mis aitavad lugejatel paremini mõista, milliseid taimi konkreetsetes projektides kasutada.

Haljastaja käsiraamat on mitmekülgne ja praktiline teatmeteos, mis sobib nii algajatele kui ka kogenud spetsialistidele. See on suurepärane õppevahend ka õppeasutustele, kes soovivad õpetada haljastuse ja taimede kujundamise põhimõtteid. Raamat aitab luua kaunimaid ja paremini hooldatavaid haljasalasid linnades ja maa-asulates, pakkudes samal ajal väärtuslikku teavet selles valdkonnas tegutsevatele asjatundjatele.

Lisainfo

Kaal 0,657 kg
Mõõtmed 22,5 × 18 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1976

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

432

Seisukord

Hea

Ostukorv