Haljad eluvõrsed

L. Volõnski raamat Haljad eluvõrsed viib lugeja põnevale teekonnale möödunud sajandi Prantsuse kunstimaailma, tutvustades suurkujusid nagu Edouard Manet, Claude Monet, Vincent van Gogh ja teised. Raamat avab nende kunstnike elu ja loomingut, paljastades nende kirgliku pühendumise uutele kunstisuundadele ning võitluse inimliku ja autentse kunsti eest.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Haljad eluvõrsed / L. Volõnski

L. Volõnski haarav raamat Haljad eluvõrsed sukeldub XIX sajandi lõpu Prantsuse kunstimaailma, tuues lugejateni lood mitmetest väljapaistvatest kunstnikest, kelle panus kunsti ajalukku on märkimisväärne. Raamatu peategelased, nagu Edouard Manet, Claude Monet, Paul Cézanne, Camille Pissarro, Pierre Auguste Renoir, Edgar Degas, Vincent van Gogh ja Paul Gauguin, on kõik andnud oma panuse kunsti uuendamisse ning seisnud vastu tollastele traditsioonidele.

Raamatu keskmes on nende kunstnike pühendumus uutele teedele kunstis ja võitlus inimesele lähedase ning tõepärase kunsti nimel. L. Volõnski suudab lugejateni tuua kunstnike kirgede, väljakutsete ja loometeekondade dünaamika, tuues esile nende elavad isiksused ja loomingulise pühendumise. Kunstimaailma intriigides ja sõprusest pulbitsev raamat avab ukse kunstnike ateljeedesse, paljastades nende loomingulise protsessi saladused.

Haljad eluvõrsed ei piirdu ainult kunstilooliste faktide esitamisega, vaid pakub lugejatele ka sügavamat arusaamist kunstnike isiklikest võitlustest ja kõrghetkedest. Raamatu keeleline ilu ja haarav jutustamisviis muudavad kunstimaailma elavaks ning toovad lugejate ette inimesed, kes kujundasid kunsti ajalugu oma ainulaadsete nägemuste ja loometööga.

See raamat on suurepärane valik nii kunstihuvilistele kui ka neile, kes naudivad biograafilisi teoseid, mis viivad lugeja ajas tagasi, et avastada kunstnike elu, mõtteviisi ja olulist panust kunsti maailmasse. Haljad eluvõrsed on teekond kunstniku hingesse, mis inspireerib ja paneb mõtlema kunsti tähenduse üle.

Lisainfo

Kaal 0,375 kg
Mõõtmed 22 × 17,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1967

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

168

Seisukord

Hea

Ostukorv