Geoloogia alused

Geoloogia alused on põhjalik raamat, mis pakub ülevaadet geoloogia põhiprintsiipidest ja maapõuerikkuste ehitusest ning arengust. Autorid, Ivar Arold, Anto Raukas ja Herbert Viiding, toovad lugejatele kaasaegsed teadmised ja seisukohad geoloogia valdkonnas. See raamat on suurepärane ressurss kõigile loodushuvilistele ja teadushuvilistele, kes soovivad mõista meie planeedi geoloogilist ajalugu.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Geoloogia alused on oluline raamat, mis annab ülevaate geoloogia põhiprintsiipidest ja meie maapõue ehitusest ning arengust. See raamat vastab kasvavale vajadusele eestikeelse ülevaate järele geoloogia alal, eriti seoses maapõuerikkuste ratsionaalse kasutamise ja keskkonnakaitseküsimuste üha suurema keerukusega.

Autorid, Ivar Arold, Anto Raukas ja Herbert Viiding, on tunnustatud eksperdid geoloogia valdkonnas ning nende raamat annab lugejatele kaasaegsed teadmised geoloogia alal. Raamat käsitleb maakoore ehitust, geoloogilisi protsesse ja mehhanisme, mis on kujundanud meie planeedi pinda aja jooksul.

Geoloogia alused on väärtuslik ressurss kõigile loodushuvilistele, kes soovivad mõista maakera geoloogilist ajalugu ja selle olulisust meie igapäevaelus. See raamat võimaldab lugejatel saada sügavama arusaama geoloogia põhiprintsiipidest ja on kasulik ressurss nii õppimiseks kui ka teadustööks geoloogia valdkonnas. Raamatut saab kasutada ka üldhariduskooli õpilastele geoloogia fakultatiivkursuse õpetamiseks, pakkudes neile kaasaegset ja arusaadavat teavet geoloogia aluste kohta.

Lisainfo

Kaal 0,338 kg
Mõõtmed 22,5 × 17,5 × 1,5 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1987

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

197

Seisukord

Hea

Ostukorv