Geneetika ja selektsioon metsamajanduses

Geneetika ja Selektsioon Metsamajanduses on õppevahend, mis toob metsanduse ja geneetika maailmad kokku, andes üliõpilastele vajalikud teadmised ja oskused metsapuude geneetilise tervise ja arengu mõistmiseks. Õpik hõlmab geneetika aluspõhimõtteid, selektsiooni meetodeid ja nende praktilist rakendamist metsamajanduses.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Geneetika ja Selektsioon Metsamajanduses on oluline õpik, mis on loodud Eesti Põllumajanduse Akadeemia metsandusteaduskonna üliõpilastele ja kõigile, kes soovivad mõista geneetika ja selektsiooni rolli metsamajanduses. Raamat juhatab lugeja läbi metsapuude geneetiliste probleemide, pakkudes põhjalikku ülevaadet geneetika ja selektsiooni ajaloost ning nende praktilisest rakendamisest metsanduses.

Esimestes peatükkides käsitletakse geneetika aluseid, pärilikkust ja muutlikkust, samuti mutageenide kasutamist metsapuude uurimisel. Populatsioonigeneetika ja muutlikkuse matemaatiliste meetodite esitlus annab üliõpilastele võimaluse mõista ja kasutada neid tööriistu metsamajanduses.

Raamatu peamine osa keskendub selektsioonimeetoditele ja nende kasutamisele metsapuude arendamisel ja tervise tagamisel. Õpik sisaldab praktilisi näiteid ja juhtumeid, mis aitavad üliõpilastel mõista selektsiooni põhimõtteid ning kuidas neid metsamajanduses efektiivselt kasutada.

Geneetika ja Selektsioon Metsamajanduses on asendamatu õppevahend, mis valmistab ette tulevasi metsanduse spetsialiste, kes on võimelised mõistma metsapuude geneetilisi aspekte ja rakendama selektsioonimeetodeid metsa tervise ja tootlikkuse parandamiseks. Tegemist on mitmekülgse teabega, mis aitab kaasa jätkusuutlikule metsamajandusele ja tulevaste metsakasvatajate harimisele.

Lisainfo

Kaal 0,366 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1970

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

283

Seisukord

Hea

Ostukorv