Gaaskeevitus

Ivan Sokolovi raamat Gaaskeevitus on kõikehõlmav juhend metallide gaaskeevituse ja -lõikamise valdkonnas. Raamat pakub põhjalikku ülevaadet seadmetest, keevisliidetest, tehnoloogiatest ja ohutusnõuetest, muutes selle väärtuslikuks juhendiks nii kutsekoolidele kui ka tehastes keevitajate väljaõppes.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Ivan Sokolovi raamat Gaaskeevitus on põhjalik ja kõikehõlmav juhend metallide gaaskeevituse ja -lõikamise valdkonnas. Autor kirjeldab selgelt ja süstemaatiliselt metallide gaaskeevituse ja -lõikamise seadmeid, pakkudes lugejatele põhjalikku arusaama nende tehnoloogiate toimimisest.

Raamatus vaadeldakse mitmeid olulisi aspekte, alustades keevisliidete ja -õmbluste erinevate liikide tutvustamisest ning liikudes sügavamale süsinik- ja legeerteraste, malmi, värviliste metallide ning nende sulamite gaaskeevitus- ja lõiketehnoloogiatesse. Autor jagab praktilisi näpunäiteid ja juhiseid, mis muudavad keerukad protsessid kergesti mõistetavaks.

Raamatu praktiline väärtus tõuseb esile keevisliidete kvaliteedi kontrollimise meetodite ja keevitustööde ohutusnõuete selgitamisel. See teeb raamatust mitmekülgse abivahendi nii keevitusõpilastele kui ka juba kogenud keevitajatele, kes soovivad täiendada oma teadmisi ja oskusi.

Ivan Sokolovi Gaaskeevitus on ideaalne ressurss nii kutsekoolide õppekavade täiendamiseks kui ka tehastes keevitajate väljaõppes kasutamiseks. Autori asjatundlikkus ja selge esitusviis muudavad keerukad keevitustehnoloogiad kättesaadavaks ja arusaadavaks kõigile, kes soovivad selles valdkonnas sügavamale sukelduda.

Lisainfo

Kaal 0,292 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1984

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

295

Seisukord

Väga hea

Ostukorv