Flow: The Psychology of Optimal Experience / Mihaly Csikszentmihalyi

Flow: The Psychology of Optimal Experience on Mihaly Csikszentmihalyi raamat, mis uurib inimeste kogemust optimaalsest kogemusest ja räägib sellest, kuidas me saame teadlikult saavutada sügava naudingu, loovuse ja täieliku kaasatuse elus. Raamat avab, kuidas positiivset meeleolu saab kontrollida ja ei pea jääma juhuse hooleks, õpetades, kuidas korraldada meie teadvusse sisenevat teavet ning avastada tõelist õnne ja elukvaliteedi suurendamist.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300057 Kategooria:

Kirjeldus

Mihaly Csikszentmihalyi raamat Flow: The Psychology of Optimal Experience on psühholoogilise uurimistöö meistriteos, mis uurib optimaalse kogemuse olemust ja kuidas see mõjutab meie elukvaliteeti. Autor on tuntud selle poolest, et ta avastas, miks inimesed tunnevad end sügavalt rahuldatuna, loovana ja täielikult kaasatuna teatud tegevuste käigus.

Raamatus selgitab Csikszentmihalyi põhjalikult, mis on vooluseisund ja kuidas inimesed võivad seda kogeda. Voolu seisundis olemine tähendab, et inimesed on täielikult keskendunud oma tegevusele ja unustavad aja ning mured. See seisund toob kaasa sügava rahulolu ja õnnetunde ning soodustab loovust.

Teoses rõhutatakse, et voolu seisund ei pea olema juhuslik, vaid seda saab teadlikult kontrollida, suunates teadvusse sisenevat teavet ja korraldades oma tegevusi vastavalt. Autor juhendab lugejaid selle poole, kuidas leida tõelist õnne ja suurendada oma elukvaliteeti, kohaldades raamatus esitatud põhimõtteid.

Flow: The Psychology of Optimal Experience on kaasaegne klassika, mis pakub väärtuslikke teadmisi selle kohta, kuidas saavutada elus sügavamat rahulolu ja täielikku kaasatust. See raamat on kasulik kõigile, kes soovivad paremini mõista inimese vaimset seisundit ja õppida, kuidas saavutada optimaalne kogemus erinevates eluvaldkondades.

Lisainfo

Kaal 0,26 kg
Mõõtmed 20,4 × 13,4 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

303

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv