Filosoofia ajalugu antiikajast tänapäevani

Filosoofia ajalugu antiikajast tänapäevani on haarav ja põhjalik raamat, mis pakub ülevaadet Lääne filosoofia ajaloost. Autorid Christoph Delius, Matthias Gatzemeier, Deniz Sertcan ja Kathleen Wünscher esitavad filosoofia arengut alates Vana-Kreekast kuni tänapäevani ning selgitavad olulisi mõttevoolusid, suundi ja mõtlejaid.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Filosoofia ajalugu antiikajast tänapäevani

Annab lugejatele põhjaliku ülevaate Lääne filosoofia ajaloost. Autorid Christoph Delius, Matthias Gatzemeier, Deniz Sertcan ja Kathleen Wünscher alustavad teekonda Vana-Kreeka filosoofia sünnikohast ning viivad lugeja kaasa põnevale teekonnale, mis jälgib filosoofia arengut kuni tänapäevani.

Raamatu struktuur võimaldab lugejatel mõista filosoofia olulisi suundi ja mõttevoolusid erinevates ajalooperioodides. Algavad antiikajast, kus keskmes on Vana-Kreeka filosoofid, nagu Sokrates, Platon ja Aristoteles, ning jälgitakse filosoofia arengut läbi hellenismi ja hilisantiigi.

Keskaja peatükk käsitleb filosoofia rolli ja mõju kristlikus Euroopas, samas kui Renessansiaja ja humanismiga algavad uued filosoofilised suunad, kus rõhutatakse indiviidi tähtsust ning hakatakse kõrvale heitma keskaja teoloogia mõju.

1.sajandi tõi mõtteloo seisukohalt murrangu loodusteaduste väljakujunemisega, ja Valgustuse ajastu tõi kaasa nõudmise inimese vaimse emantsipeerumise ja harimise järele.

Lisaks tutvustatakse 20. sajandi filosoofilisi suundi ja mõtlejaid, kelle mõju ulatub ka tänapäeva filosoofiasse.

Raamatu rikkust täiendavad kunstiteoste reproduktsioonid, mis aitavad visuaalselt näidata eri ajastute maailmavaadete muutusi, ning nende kommentaarid, mis aitavad mõista kunsti ja filosoofia seoseid.

Raamat pakub ka sõnaseletusi keerulises filosoofia keeles ja terminoloogias, mis aitavad lugejatel paremini mõista ja süveneda filosoofia põnevatesse teemadesse.

Lisainfo

Kaal 0,456 kg
Mõõtmed 30 × 21 × 1 cm
Autor

, , ,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2007

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

120

ISBN

9.78999E+12

Ostukorv