Faust

Raamat Faust on Johann Wolfgang Goethe suur meistriteos, mis on jätnud jälje maailmakirjanduse ajalukku. See kaheosaline tragöödia, mille esimene osa avaldati 1808. aastal ja teine osa 1832. aastal, on kirjanduse tippteos, mis haarab lugejaid oma sügavate mõtete ja kaasahaarava looga.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300150 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Faust pole lihtsalt lugu doktor Fausti ja tema kuradiga sõlmitud kokkuleppest. See on kirjanduslik pärl, mis sukeldub inimloomuse sügavustesse ja tõstatab küsimusi, mis on igavikulise tähtsusega. Goethe võttis inspiratsiooni XVI sajandi Saksamaal levinud legendist doktor Faustist, kuid ta viis selle uuele tasandile, tuues sisse mitmeid filosoofilisi, moraalseid ja eksistentsiaalseid teemasid.

Goethe suutis luua tegelased, kes on nii elavad ja mitmekülgsed, et lugeja tunneb nendega kaasa ja mõtleb nende otsuste üle. Fausti tegelaskuju areng läbi teose on põnev ja samas ka sügavalt inimlik. Teose teises osas avaneb lugejatele veelgi laiem pilt Fausti elust ja tema igatsusest leida tõde ja tähendus oma eksistentsile.

Goethe keel ja stiil on võrratud ning tema võime kujutada nii inimese sisemaailma kui ka suuri filosoofilisi teemasid teeb sellest raamatust tõelise meistriteose. Faust on teos, mille üle arutletakse ja analüüsitakse jätkuvalt, sest selles peituvad sügavad ja mitmetähenduslikud mõtted.

Kui soovite sukelduda maailmakirjanduse ühte suurimasse aardesse ja avastada inimloomuse saladusi, siis ärge jätke seda raamatut lugemata. Faust on kirjanduslik meistriteos, mis pakub lugejale aastaid kestvat avastamisrõõmu ja mõtlemisainet. Soetage see raamat juba täna ja avastage Goethe geenius!

Lisainfo

Kaal 0,384 kg
Mõõtmed 21 × 13,2 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1983

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

335

Sari

Seisukord

Väga hea

Ostukorv