Esivanemate varandus

Esivanemate varandus on kaasakiskuv raamat, mis toob lugejate ette rikkaliku kogumiku muistendeid ja lugusid, mis on seotud erinevate kohtadega. Autor J.M. Eisen viib lugejad põnevale rännakule minevikku, tutvustades lugusid, mis on olulised nii ajaloolisest kui ka kultuurilisest perspektiivist. See raamat sisaldab kolme teost – Esivanemate varandus, Kodused jutud ja Narvast-Tallinna, mis pakuvad erinevaid vaatenurki ja lugusid.

Kui olete ajaloohuviline või armastate lugusid minevikust, siis on see raamat just teie jaoks. Esivanemate varandus avab ukse mineviku saladustesse ja pärandisse ning pakub põnevat lugemist neile, kes soovivad mõista Eesti ajaloo rikkust ja mitmekesisust.

12,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Tere tulemast põnevale retkele minevikumaailma, kus ajaloolised lood ja muistendid saavad uue hingamise raamatus Esivanemate varandus autorilt J.M. Eisen. See kogumik sisaldab mitmekesiseid muistendeid ja lugusid, mis on seotud erinevate kohtadega ning viivad lugeja põnevale rännakule minevikku.

Raamat koosneb kolmest teosest: Esivanemate varandus, Kodused jutud ja Narvast-Tallinna. Igaüks neist toob esile erinevaid aspekte Eesti ajaloost ja kultuurist, pakkudes lugejatele võimalust mõista mineviku tähtsust ja tähendust tänapäeva kontekstis.

Esivanemate varandus on ideaalne raamat neile, kes naudivad ajaloolisi lugusid ja tahavad sukelduda minevikumaailma saladustesse. Autor J.M. Eisen avab ukse mineviku varandusse ja toob esile lugusid, mis on nii harivad kui ka meelelahutuslikud. See raamat on täis põnevust, avastamist ja kultuurilist rikkust, mis aitab lugejatel mõista Eesti ajaloo mitmekesisust.

Kui soovite avastada Esivanemate varandust, siis on see raamat just teie jaoks. See toob teile lähemale mineviku maailma ja pakub sügavamat arusaamist Eesti ajaloost ning selle väärtuslikust pärandist.

Lisainfo

Kaal 0,348 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2000

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

275

ISBN

9985731697

Seisukord

Väga hea

Ostukorv