Esimesed sammud teatriteel

Esimesed sammud teatriteel on Margus Tuulingu kirjutatud raamat, mis tutvustab näitlejameisterlikkuse ja režii algtõdesid. See raamat on mõeldud neile, kes soovivad teatris alustada ja uurida teatri maailma põhitõdesid ning näitlemise alguspõhimõtteid.

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300571 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Margus Tuulingu Esimesed sammud teatriteel on väärtuslik raamat neile, kes soovivad sukelduda teatri maailma ja alustada oma teekonda näitlejana või režissöörina. Raamatus tutvustatakse näitlejameisterlikkuse ja režii algtõdesid ning pakutakse lugejatele praktilisi näpunäiteid teatrikunsti maailma avastamiseks.

Raamat ei ole pelgalt õpik, vaid pigem mõtisklus ja visioon sellest, mida tähendab alustada teatriteed. Margus Tuuling jagab oma teadmisi ja kogemusi teatri valdkonnas ning aitab lugejatel mõista näitlemise põhialuseid ning teatri loomise algtõdesid.

Esimesed sammud teatriteel ei ole lihtsalt juhend, vaid pigem inspireeriv teekond teatri maailma, mis võib innustada ja suunata neid, kes soovivad end teatrikunstis proovile panna. Raamat pakub praktilisi näpunäiteid ja juhiseid, kuidas alustada teatriõpinguid ning mõista näitlejameisterlikkuse olulisust.

Kogu teose eesmärk on anda algajatele teatrisõpradele põhjalik ülevaade teatrikunsti alguspõhimõtetest ja innustada neid oma teatriteekonda alustama. See raamat on kasulik ressurss kõigile, kes soovivad astuda esimesi samme teatriteel ja mõista näitlemise ning režii põhitõdesid.

Lisainfo

Kaal 0,127 kg
Mõõtmed 19 × 13 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

85

ISBN

998558175X

Seisukord

Väga hea

Ostukorv