-25%

English grammar and technical writing

English Grammar and Technical Writing Peter Masterilt on põhjalik juhend, mis käsitleb mitmesuguseid grammatika ja tehnilise kirjutamise aspekte. Raamat hõlmab mitmeid teemasid, mida saab kergesti mõista:

Original price was: 12,00 €.Current price is: 9,00 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

English Grammar and Technical Writing / Peter Master

Raamat on põhjalik juhend, mis käsitleb mitmesuguseid grammatika ja tehnilise kirjutamise aspekte. Raamat hõlmab mitmeid teemasid, mida saab kergesti mõista:

Raamat algab osaga Amplifitseeritud määratlus , kus uuritakse määramata artiklite kasutamist loendavate ja mitte-loendavate nimisõnadega, selgitatakse olema , omama ja lihtsat olevikuvormi ning analüüsitakse omaduslauseid.

Edasi liikudes Mehhanismi kirjelduse juurde süvenetakse nimisõna struktuuri paralleelsusesse, magnitude avalduste koostamisse ning täpsustatakse eessõnade at , on ja in kasutust kirjeldavas kontekstis.

Jaotises Protsessi kirjeldus antakse ülevaade verbi struktuuri paralleelsusest, infinitiiv- ja gerundi struktuuridest ning osalislausetest ( verbed a verbing ) kasutamise kohta.

Jaotis Klassifikatsioon keskendub nimisõnaühendite konstrueerimisele, teise ja sellega seotud terminite kasutamisele ning lausete koordineerimisele.

Jaotis Abstraktne käsitleb tehnikaid, kuidas vältida pikkust, rõhutab ühtsust selle abil ja uurib tõhusate omadussõnade ühendeid.

Lisainfo

Kaal 0,495 kg
Mõõtmed 23 × 15,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2004

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

348

Sari

ISBN

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv