Elektrotehnika praktikum

Elektrotehnika praktikum. Keskkooli XI klassile autoriteks Sergei Andrijevski ja Aleksandr Bartnovski on terviklik õpik, mis tutvustab keskkooli õpilastele elektrotehnika põhimõtteid ja praktikat. Raamat katab erinevad teemad alates valgustusvõrkudest ja installatsioonitöödest kuni alalis- ja vahelduvvooluseadmete ning raadiotehnika tööpõhimõteteni. Lisaks on see varustatud juhistega laboritööde ja praktiliste projektide jaoks, muutes selle väärtuslikuks ressursiks kõigile elektrotehnika ja sellega seotud valdkondade huvilistele.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Elektrotehnika praktikum. Keskkooli XI klassile / Sergei Andrijevski ja Aleksandr Bartnovski

Raaamat oli põhjalik ja praktiline õppematerjal, mis on suunatud gümnaasiumi üheteistkümnenda klassi õpilastele Nõukogude ajal. Raamatu eesmärk on tutvustada õpilastele elektrotehnika põhimõtteid ja rakendusi, andes neile vajalikud teadmised ja oskused praktiliste elektriseadmete kasutamiseks ja mõistmiseks.

Raamat käsitleb laia valikut teemasid, sealhulgas valgustusvõrkude ehitust, installatsioonitöid, elektrivalgustusseadmete paigaldamist ning lihtsamate valgustusskeemide koostamist. Samuti tutvustatakse õpilastele levinumaid elektrimõõteriistu ja nende praktilist kasutamist töödel. Raamat annab ülevaate alalisvoolumasinatest, vahelduvvoolugeneraatoritest, kolmefaasilistest mootoritest ja võrkudest ning raadiolampide, kõrgsagedusgeneraatorite ja raadiovastuvõtjate ehitusest ja montaažitöödest.

Paragrahvid 5, 6 ja 7, mis on lisatud Eestikeelsesse väljaandesse, on kirjutanud A. Kroon ja need pakuvad sügavamat sissevaadet spetsiifilistesse elektrotehnilistesse teemadesse. Elektrotehnika praktikum on rikkalikult illustreeritud, et aidata õpilastel paremini mõista ja visualiseerida keerulisi elektrotehnilisi kontseptsioone ja protsesse.

See õpik on oluline ressurss elektrotehnika alase hariduse saamisel, pakkudes teoreetilist tausta ja praktilisi tegevusi, mis aitavad õpilastel omandada vajalikud oskused ja teadmised edasiseks õpinguteks ja karjääriks.

Lisainfo

Kaal 0,365 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 2 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1969

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

278

Sari

ISBN

Seisukord

Rahuldav

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv