Elektrotehnika praktikum keskkooli XI klassile

Raamat on mõeldud on mõeldud keskkooli XI klassi õpilastele, et tutvustada elektrienergia praktilist kasutamist. Raamat pakub teadmisi elektriseadmete ja -süsteemide kohta ning juhiseid praktiliste elektritööde tegemiseks, hõlmates valgustusvõrke, elektrimõõtmist, elektrimasinaid, elektrivõrke ning raadioseadmeid.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300907 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Elektrotehnika praktikum on hariduslik raamat, mis on suunatud keskkooli XI klassi õpilastele, et tutvustada elektrienergia praktilist kasutamist ja sellega seotud elektriseadmeid. Autorid Sergei Andrijevski ja Aleksander Bartnovski on koostanud raamatu eesmärgiga anda õpilastele põhjalikud teadmised elektri valdkonnast ning tutvustada tehnilisi elektriseadmeid.

Raamatus leiduvad mitmed praktilised teemad, mis hõlmavad valgustusvõrkude ehitust, elektrimõõtmist, elektrimasinate tööd, elektrivõrke ning raadioseadmete ehitust ja montaaži. Õpilased saavad selles praktikumis praktilisi teadmisi ja oskusi erinevate elektritööde teostamiseks, alates lihtsamatest installatsioonitöödest kuni valgustusskeemide koostamiseni.

Raamat pakub praktilisi juhiseid elektriseadmete käsitsemiseks, sealhulgas tutvustatakse erinevaid elektrimõõteriistu ja nende kasutamist, alalisvoolu- ja vahelduvvoolumasinatega töötamist ning raadioseadmete ehitamist ja monteerimist. See ressurss aitab õpilastel saada arusaamist elektri praktilisest kasutamisest ning annab neile oskused teha lihtsamaid elektritöid nii koduses keskkonnas kui ka tehnilistes valdkondades.

Lisainfo

Kaal 0,365 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1963

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

278

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Ostukorv