Elektro- ja raadiotehnika

Heino Pedusaare poolt kirjutatud Elektro- ja raadiotehnika on praktiline raamat, mis on mõeldud tehnikumide ja polütehniliste üldhariduslike koolide õpilastele ning ka neile, kes tegelevad ratsionaliseerimis- või kutsetegevusega elektrotehnika, elektroonika ja raadiotehnika valdkonnas.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300440 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Elektro- ja raadiotehnika / Heino Pedusaar

Heino Pedusaare raamat Elektro- ja raadiotehnika on asjalik teejuht, mille eesmärk on toetada tehnikumide ja polütehniliste koolide õpilasi elektrotehnika, elektroonika ja raadiotehnika alaste teadmiste omandamisel. Samuti on raamat suunatud neile, kes tegelevad ratsionaliseerimis- või kutsetegevusega ning kasutavad elektrotehnikat oma erialal.

Raamatus käsitletakse olulisi teemasid, mis on seotud elektrotehnika, elektroonika ja raadiotehnikaga, pakkudes lugejatele praktilisi teadmisi ja juhiseid. Autor on püüdnud esitada materjali selgelt ja arusaadavalt, et see oleks kasulik nii õpilastele kui ka neile, kes soovivad laiendada oma teadmisi nendel tehnilistel aladel. Elektro- ja raadiotehnika on praktiline abimees elektrotehnika valdkonnas õppijatele ja praktikutele.

Lisainfo

Kaal 0,559 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1967

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

495

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv