Elektrimasinad ja transformaatorid

Elektrimasinad ja transformaatorid on õpik, mis tutvustab elektrimasinate ja transformaatorite põhiteooriat ja talitlust. Autor Mark Katsman pakub lisaks ülevaadet ka spetsiaalsetest masinatest, mida kasutatakse automaatikaseadmetes. Raamat on mõeldud tehnikumide energeetika ja elektrontehnika erialade õpilastele.

8,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300285 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Mark Katsmani Elektrimasinad ja transformaatorid on õpik, mis võtab kokku elektrimasinate ja transformaatorite olulise teooria ja talitluse. Raamat pakub põhjalikku ülevaadet tavalistest elektrimasinatest ja transformaatoritest, selgitades nende põhimõtteid ja toimimist. See on suunatud energeetika ja elektrontehnika erialade õpilastele tehnikumides.

Lisaks põhiteemadele käsitleb raamat ka spetsiaalseid elektrimasinaid, mis on olulised automaatikaseadmete ja muude süsteemide jaoks. Nende hulka kuuluvad täiturmootorid, tahhogeneraatorid, selsüünid ja masinvõimendid. Autor selgitab nende masinate talitlust ja rakendusi, aidates õpilastel mõista nende tehnilisi aspekte.

Elektrimasinad ja transformaatorid on suurepärane ressurss õpilastele, kes õpivad elektri- ja energeetikavaldkonnas ning soovivad mõista elektrimasinate ja transformaatorite olulist rolli elektrisüsteemides. Raamat annab põhjaliku aluse elektriinseneride ja tehnikute ettevalmistamiseks, aidates neil omandada vajalikud teadmised ja oskused oma eriala tööks.

Lisainfo

Kaal 0,453 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1971

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

396

Seisukord

Hea

Ostukorv