Eesti NSV floora 3

Raamat Eesti NSV Floora III (Флора Эстонской ССР III) on oluline teatmeteos, mis annab põhjaliku ülevaate Eesti NSV taimekooslustest ja taimestikust. Teos on kasulik nii bioloogidele kui ka loodushuvilistele, kellele pakutakse teavet Eesti looduse ainulaadsuse ja mitmekesisuse kohta.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300614 Kategooria:

Kirjeldus

Kui oled huvitatud Eesti loodusest, taimekooslustest ja taimestikust, siis on raamat Eesti NSV Floora III (Флора Эстонской ССР III) sinu jaoks väärtuslik allikas. See raamat on koostanud silmapaistvad eksperdid: Karl Eichwald, M. Kask, S. Talts, A. Vaga ja E. Varep, kes on seotud Eesti NSV Teaduste Akadeemia Zooloogia ja Botaanika Instituudiga.

Raamatus käsitletakse Eesti NSV taimestikku ja bioloogiat põhjalikult. See annab lugejale üksikasjaliku ülevaate Eesti loodusest, tuues esile erinevad taimede liigid ja nende leviku. Lisaks sellele on raamat väga kasulik bioloogidele, loodushuvilistele ja teadlastele, kes soovivad mõista Eesti looduse mitmekesisust ja ainulaadsust.

Oluline on mainida, et osa tekstist on vene keeles, mis võib pakkuda lisaväärtust venekeelsetele lugejatele ja teadlastele. See raamat aitab kaasa Eesti looduse paremale mõistmisele ja on hindamatu ressurss bioloogia ja loodusteaduste valdkonnas tegutsejatele.

Lisainfo

Kaal 1,071 kg
Mõõtmed 27 × 18 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1959

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

536

Seisukord

Väga hea

Ostukorv