Eesti maast ja rahvast: maailmasõjast maailmasõjani

Raamat Eesti maast ja rahvast: maailmasõjast maailmasõjani on põhjalik ja süstemaatiline ajalookäsitlus Eesti ajaloost maailmasõdade vahel. See teos kasutab mitmeid seniavaldamata uurimisi ning on rikkalikult illustreeritud fotode, kaartide ja skeemidega. Raamat on suunatud ajaloohuvilistele, õpetajatele, üliõpilastele ja vanematele kooliõpilastele.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Eesti maast ja rahvast: maailmasõjast maailmasõjani / Õie Elango, Ants Ruusmann, Karl Siilivask

Eesti maast ja rahvast: maailmasõjast maailmasõjani on raamat, mis annab põhjaliku ja süstemaatilise ülevaate Eesti ajaloost muinasajast kuni Esimese maailmasõjani. See teos uurib Eesti minevikku aegade hämarusest kuni 20. sajandi alguseni ning kasutab selleks mitmeid seniavaldamata uurimistulemusi, mis muudavad ajaloo taasavastamise põnevaks ja informatiivseks.

Raamat keskendub mitmetele olulistele perioodidele Eesti ajaloos, maailmasõdade vahel ja on rikkalikult illustreeritud fotode, kaartide ja skeemidega, mis aitavad lugejatel paremini mõista ja visualiseerida ajaloolisi sündmusi ja protsesse.

See on suurepärane lugemine kõigile, kes huvituvad Eesti ajaloost ja soovivad seda põhjalikult tundma õppida. Raamat on suunatud ajaloohuvilistele, õpetajatele, üliõpilastele ja vanematele kooliõpilastele, kes soovivad süvendada oma teadmisi Eesti minevikust.

Lisainfo

Kaal 0,77 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 2,5 cm
Autor

, ,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1998

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

461

ISBN

9985661265

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv