Eesti linnuatlas

Eesti linnuatlas on kogumik, mis sisaldab informatsiooni Eesti haudelindude leviku kohta. See on linnuteadlaste ja amatöörornitoloogide ühine töö, mille eesmärk on pakkuda kõigile linnuhuvilistele ülevaadet Eesti linnustikust.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Eesti linnuatlas : Eesti haudelindude Eesti linnuatlas on väärtuslik kogumik, mis toob kokku teadmised Eesti haudelindude leviku kohta. See teos on tulemus linnuteadlaste ja amatöörornitoloogide ühisele uurimistööle ning annab ülevaate Eesti linnustiku mitmekesisusest ja levikust.

Raamat on suunatud kõigile, kes tunnevad huvi lindude vastu ja soovivad paremini mõista Eesti looduse rikkust. Eesti linnuatlas pakub lugejatele võimaluse tutvuda erinevate haudelindudega, nende levikuga Eestis ning nende elukeskkonnaga.

See teos on suurepärane abivahend nii ornitoloogidele, kes soovivad süvitsi uurida Eesti linnustikku, kui ka loodus- ja linnuhuvilistele, kes tahavad lihtsalt rohkem teada saada Eesti lindudest. Atlas aitab kaasa meie arusaamisele Eesti loodusest ja selle mitmekesisusest ning on väärtuslik ressurss linnuhuvilistele.

Lisainfo

Kaal 0,702 kg
Mõõtmed 26,5 × 21 × 2 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1993

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

255

ISBN

5440010742

Seisukord

Hea

Ostukorv