Eesti lindude välimääraja

Eesti lindude välimääraja on asjatundlik käsiraamat kõigile, kes armastavad linnuvaatlusi ja soovivad Eesti linnustiku paremini tundma õppida. Raamatu neljas trükk pakub ülevaadet Eesti lindudest ja nende määramisest ning sisaldab nüüd ka haruldasemate liikide kirjeldusi. Lisaks saad väärtuslikku teavet lindude bioloogia ja ökoloogia kohta.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300715 Kategooriad: ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Kas oled alati tahtnud teada, milline lind su laual istub või kes sind hommikul laulu saatel äratas? Eerik Kumari raamat Eesti lindude välimääraja pakub sulle põhjalikku juhendit Eesti lindude tundmaõppimiseks. See raamat on neljas trükk, mis on tunduvalt täiendatud ja uuendatud, et pakkuda linnusõpradele kõige värskemat teavet.

Raamatus on esitatud Eesti lindude määramistabelid, mis hõlbustavad liikide tuvastamist. Lisaks on raamatus 22 haruldasema liigi kirjeldused, mida eelmistes väljaannetes ei olnud. Need liigid, alates purpur-haigrust kuni kuldtsiitsitajani, on nüüd põhjalikult kirjeldatud ja illustreeritud, et aidata sul neid tuvastada ja mõista nende levikut Eestis.

Raamat ei piirdu ainult välimääramisega, vaid annab ka sisuka ülevaate lindude bioloogiast ja ökoloogiast. Lugejad saavad teada, kuidas erinevad linnud elavad, pesitsevad ja rändavad ning kuidas nendega looduses kohtuda.

Olenemata sellest, kas oled kogenud linnuhuviline või alles alustav linnusõber, on Eesti lindude välimääraja sinu usaldusväärne teejuht linnutundmisesse. Eerik Kumari raamat on kohustuslik käsiraamat kõigile, kes naudivad linnuvaatlusi ja soovivad Eesti rikkalikku linnustikku lähemalt uurida.

Lisainfo

Kaal 0,282 kg
Mõõtmed 20 × 13,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1974

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

200

Seisukord

Hea

Ostukorv