Eesti lindude välimääraja 1953

Eesti lindude välimääraja on praktiline käsiraamat, mis aitab linnuhuvilistel tundma õppida Eestis esinevaid linnuliike. See raamat sisaldab määramistabeleid, värvilisi tahvleid ja jooniseid, mis aitavad lugejatel liike tuvastada ning neist rohkem teada saada.

18,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Eesti lindude välimääraja on käsiraamat, mis on mõeldud kõigile looduse- ja linnuhuvilistele, kes soovivad õppida tundma Eestis leiduvaid linnuliike. Autor Eerik Kumari on koostanud praktilise abivahendi, mis aitab lugejatel lindude vaatlemise ja määramise oskusi arendada.

Raamatu sisu keskendub Eesti lindudele ning sisaldab mitmeid määramistabeleid, mis võimaldavad linnuliike tuvastada vastavalt nende välimusele ja tunnustele. Lisaks on raamatus 16 värvilist tahvlit ja 38 must-valget joonist, kus on kujutatud Eestis leiduvaid olulisemaid linnuliike. Need visuaalsed abivahendid muudavad liikide äratundmise lihtsamaks ja huvitavamaks.

Raamatus on ka uued peatükid lindude vaatlemise ja linnukaitse kohta, mis annavad lugejatele väärtuslikku teavet selle kohta, kuidas jälgida ja kaitsta meie sulelisi sõpru. Lisaks saavad lugejad ülevaate Eesti lindude süstemaatilisest nimestikust koos ajakohase teabega.

Kui soovid avastada Eesti linnustiku imelist mitmekesisust ja saada paremaks linnutundjaks, võib Eesti lindude välimääraja olla suurepärane teejuht selle põneva maailma avastamisel.

Lisainfo

Kaal 0,18 kg
Mõõtmed 20,5 × 13,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1953

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

160

Seisukord

Väga hea

Ostukorv