Eesti-inglise koolisõnaraamat

Avasta Eesti-inglise koolisõnaraamat, mille autoriks on Ilmar Anvelt. See sõnaraamat on mõeldud keskkooliõpilastele, kuid sobib kasutamiseks kõigile inglise keele huvilistele. Sõnaraamat aitab mõista inglisekeelset ilukirjandust, ajakirjandust ja populaarteaduslikke tekste ning toetab tõlketöid, näiteks kooliülesandeid ja kirjavahetust.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300613 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kas oled keskkooliõpilane, keeleõppur või lihtsalt inglise keele huviline? Eesti-inglise koolisõnaraamat on sinu abiline, et paremini mõista ja suhelda inglise keeles. Selle sõnaraamatu autor, Ilmar Anvelt, on loonud väärtusliku ressursi, mis pakub laia sõnavara ja kasulikke tõlkeid.

Selle sõnaraamatu peamine eesmärk on toetada keskkooliõpilaste keeleõpet, kuid see on väärtuslik ressurss kõigile, kes soovivad parandada oma inglise keele oskust. Raamat on suunatud keskmise raskusastmega tekstile, sealhulgas ilukirjandusele, ajakirjandusele ja populaarteaduslikele tekstidele. See sobib suurepäraselt ka lihtsamate tõlketööde, nagu kooliülesannete ja kirjavahetuse, toetamiseks.

Sõnaraamatus käsitletakse inglise keeles sagedasi mitmetähenduslikke sõnu põhjalikult. Iga sõna juurde kuuluvad ka näitelaused ja väljendid, mis aitavad mõista sõna õiget konteksti. Lisaks sisaldab see raamat hulgaliselt uudissõnu ja väljendeid, mis võivad puududa varasemates sõnaraamatutes. See tähendab, et oled kursis kaasaegse inglise keelega ja valmis erinevate keelesituatsioonidega toimetulekuks.

Eesti-inglise koolisõnaraamat on tänapäevane ja põhjalik ressurss, mis aitab sul avastada inglise keele rikkalikku maailma ja parandada oma keeleoskust. Olgu sul vaja tõlkida teksti, õppida uusi sõnu või mõista inglisekeelset kirjandust, see raamat on sinu usaldusväärne teejuht.

Lisainfo

Kaal 0,795 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 4,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

648

ISBN

9789985018934

Seisukord

Väga hea

Ostukorv