-25%

Eduard Tubin ja tema aeg

Eduard Tubin ja tema aeg on suurepärane raamat, mis pakub põhjalikku ülevaadet Eesti ühe suurima helilooja, Eduard Tubina (1905–1982), elust ja loomingust ning ta eluaegsest kontekstist.

Original price was: 18,00 €.Current price is: 13,50 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 13 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Eduard Tubin ja tema aeg

Viib lugeja sügavale Eesti kõigi aegade ühe väljapaistvaima helilooja, Eduard Tubina, maailma. Autor Vardo Rumessen on koostanud selle suurteose, mis ei keskendu üksnes Eduard Tubini elule ja loomingule, vaid ka tema ajastule, kultuurilisele mõjule ja mälestustele, mis teda ümbritsesid.

See album, mis on saadaval nii eesti- kui inglisekeelsena, sisaldab rohkem kui 700 fotot, noodinäiteid, kirju, kommentaare ja mälestusi. Need visuaalsed ja kirjalikud elemendid aitavad lugejal paremini mõista Eduard Tubini elu ja tööd ning pakkuda sisukat ülevaadet tema loomingu erinevatest aspektidest.

Albumi kroonikaosa pakub lugejale terviklikku ajaloolist tausta, mis aitab mõista nii Eduard Tubini enda kui ka tema kaasaegsete elukäiku ja otsuseid. See kroonika hõlmab erinevaid ajaloosündmusi, mis mõjutasid nii Tubini kui ka tema tegevusajastut. Sellega kaasnevad kommentaarid ja mälestused, mis lisavad isikliku ja inimliku nüansi helilooja elule.

“”Eduard Tubin ja tema aeg”” on suurepärane raamat neile, kes soovivad paremini mõista Eesti kultuuri ja muusika ajalugu, eriti läbi ühe selle väljapaistvaima esindaja. Samuti on see rikkalik visuaalne ja kirjalik ressurss, mis võib pakkuda inspiratsiooni ja sügavamaid teadmisi Eduard Tubini ja tema kaasaegsete maailmast.”

Lisainfo

Kaal 2,435 kg
Mõõtmed 33 × 24 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

411

ISBN

9949130530

Ostukorv