Auto elektrotehnika – õppevahend tehnikumidele ja autokoolidele

Auto elektrotehnika on tehniline juhend, mis käsitleb kodumaiste autode elektriseadmeid ja süsteeme. See teos tutvustab lugejatele erinevate elektriseadmete struktuuri, tööpõhimõtteid, hooldust ja remonti, pakkudes samal ajal juhiseid elektriliste rikete diagnoosimiseks. Raamat on asendamatu abimees autotehnikutele, autohuvilistele ja tehnilist haridust omandavatele õpilastele, kes soovivad oma teadmisi auto elektrisüsteemidest laiendada.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Auto elektrotehnika – õppevahend tehnikumidele ja autokoolidele

Auto elektrotehnika on keskendunud kodumaiste autode elektriseadmetele. Raamatus käsitletakse auto elektrotehnika aluseid ja süsteeme, mis on olulised iga auto korrektseks ja turvaliseks toimimiseks. Autor süstematiseerib materjali elektriseadmete liikide järgi ja tutvustab neid töötamise põhimõtte seisukohalt, pakkudes põhjalikku ülevaadet igast seadmest ja nende funktsionaalsusest.

Lugejad saavad teada erinevatest elektriseadmetest, nagu generaatorid, starterid, valgustus, signalisatsioon, akud ja muud auto elektrisüsteemi komponendid. Raamat annab ülevaate nende seadmete struktuurist, tööpõhimõtetest, tüüpilistest riketest, hooldusest ja remondist. Samuti käsitletakse elektriliste vigade diagnoosimise meetodeid ja vajalikke tööriistu.

Auto elektrotehnika on suurepärane ressurss autotehnikutele, autohuvilistele ja õpilastele, kes soovivad saada sügavamat arusaama auto elektrisüsteemidest ja nende hooldusest. Raamat pakub selget ja arusaadavat teavet, mis on oluline nii igapäevases sõiduki hoolduses kui ka keerukamates elektrisüsteemi probleemide lahendamisel.

Lisainfo

Kaal 0,625 kg
Mõõtmed 25 × 20 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1950

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

276

Sari

ISBN

Seisukord

Rahuldav

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv