Aurukatlad

Arnold Iraku ja Harri Veide poolt koostatud raamat Aurukatlad on põhjalik teejuht, mis uurib aurukatleid ja nende abiseadmeid, keskendudes nende ehitusele, töötamisele ja teenindamisele. Raamatus esitatakse olulisi füüsika, keemia ja soojustehnika põhimõisteid ning annab teavet kütuste, toitevee ja katlaehituse materjalide kohta. Samuti käsitletakse toitevee ettevalmistust, kvaliteetse auru saamist, soojustehnilisi mõõtmisi, katelseadmete vigastusi, ohutustehnilisi nõudeid ja töö organiseerimist katlamajas.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300448 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Aurukatlad / Arnold Irak, Harri Veide

Raamat uurib aurukatleid ja nende abiseadmeid alates nende ehitusest kuni töötamise ja teenindamiseni. Raamat sisaldab olulisi füüsika, keemia ja soojustehnika põhimõisteid, andmeid kütuste, toitevee ja katlaehituse materjalide kohta.

Raamat annab üksikasjalikku teavet toitevee ettevalmistamise, kvaliteetse auru saamise, soojustehniliste mõõtmiste, katelseadmete vigastuste, ohutustehniliste nõuete ja töö organiseerimise kohta katlamajas. See on mõeldud eelkõige katlakütjate ettevalmistamiseks ja nende kvalifikatsiooni tõstmiseks, pakkudes praktilist juhendit ja teadmisi aurukatlate valdkonnas. Raamat on mõeldud neile, keda huvitavad aurukatlatega seotud tehniliste aspektid.

Lisainfo

Kaal 0,563 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 3,5 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1967

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

495

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv