Auraamat: CIA agentide salaelud

Auraamat: CIA agentide salaelud ja salastatud surmajuhtumid viib lugejad põnevasse ja salapärasesse maailma, paljastades CIA agentide ennenägematud lood, kes panid oma elu ohtu, teenides oma kodumaad. Raamat paljastab saladused, mis on tihedalt seotud luureagentuuri tegevusega, ja pakub lugematuid mõistatusi, mida on aastakümnete jooksul hoitud kui riigisaladust. Autor Ted Gup tutvustab lugejatele CIA mälestusseina ja auraamatut, mis sisaldab musti tähti, mis tähistavad neid, kes on oma kodumaa heaks ohverdanud, ning annab aimu nende julgete agentide saatusi puudutavatest saladustest.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300218 Kategooria:

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Auraamat: CIA agentide salaelud ja salastatud surmajuhtumid on haarav ja salapärane teos, mis viib lugejad sügavale CIA maailma ja paljastab luureagentuuri salaelude kihid. Autor Ted Gup, kelle tähelepanu köitis CIA mälestussein, räägib lugejatele lugusid meestest ja naistest, kes panid oma elu ohtu, et teenida oma kodumaad.

Raamat avab ukse CIA mälestusseina juurde, kus valgesse vermonti marmorisse raiutud mustad tähed tähistavad LUURE KESKAGENTUURI TÖÖTAJATE AUKS, KES KODUMAAD TEENIDES OMA ELU OHVERDASID. Nende tähtede kõrval seisab roostevabast terasest ja klaasist kast, mille sisu on salapärane auraamat, mida agentuur peab pühaks ja väärtuslikuks nagu kilfu õnnistegija risti. Auraamat sisaldab agentide surma-aastaid ja nimesid, kuid enamiku juures on vaid nimetud tähed, mis tähistavad anonüümseid kangelasi, kes andsid oma elu kodumaa nimel.

Raamat kutsub lugejaid mõistatusi lahendama ja avastama, kes need julged mehed ja naised olid, kus ja kuidas nad hukkusid ning millistel ohtlikel missioonidel nad osalesid. Ted Gup avab saladuste ust CIA maailma ja annab lugejatele haruldase pilgu nende kangelaste elule, kes on jäänud unustatuks, kuid kelle julgust ja pühendumust tuleb meeles pidada ja austada. Auraamat on haarav teos, mis viib lugejad põnevasse ja salapärasesse maailma, kus riigisaladused ja julgeolekulood põimuvad.

Lisainfo

Kaal 0,7 kg
Mõõtmed 23 × 16 × 4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

485

ISBN

9985734394

Seisukord

Hea

Ostukorv