Ateena 1896 : I olümpiamängud

Ateena 1896. aasta olümpiamängud on olümpiamängude sünnilugu, mis avab tee kaasaegsetele olümpiamängudele. Tiit Kuningase ja Kalle Voolaiu raamat “Tennisemaailma sünniloost – I olümpiamängud Ateena 1896″ viib sind ajaloolisele retkele, kus saad teada, kuidas olümpiamängud teoks said ja miks just Ateenas. Raamat pakub ülevaadet olulistest sündmustest, mõjust tulevikule ja seni vähe tuntud faktidest. See on ideaalne lugemine spordihuvilistele ja ajaloosõpradele, kes soovivad mõista olümpiamängude ajaloolist tähtsust ja nende sünnilugu.”

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400232 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas sündisid kaasaegsed olümpiamängud ja miks just Ateenas? “Tennisemaailma sünniloost – I olümpiamängud Ateena 1896” raamat avab selle põneva ajaloolise mõistatuse ning viib sind tagasi 19. sajandi lõpu Kreekasse, kus kõik algas.

Ateena 1896. aasta olümpiamängud on alusepanijad kõigile järgnevatele olümpiamängudele. Selles raamatus, mille autoriteks on Tiit Kuningas ja Kalle Voolaid, sukeldutakse sügavale ajalukku, et tuua sinuni täielik lugu nende mängude sünnist ja mõjust tulevikule.

Raamat pakub põhjalikku ülevaadet olulistest sündmustest ja protsessidest, mis viisid Ateena olümpiamängudeni, ja paljastab seni vähe tuntud fakte olümpiamängude kujunemisest. See annab sulle võimaluse mõista, kui suur oli jõupingutus ja visioon, mis viis esimesed kaasaegsed olümpiamängud ellu.

Kui soovid saada teadmisi olümpiamängude sünniloost, nende tähtsusest spordimaailmas ja ajaloolistest juurtest Antiik-Kreeka Olümpias, siis on see raamat just sulle. Lisaks ajaloolisele taustale pakub see ka mitmeid seniavastamata fakte ja lugusid, mis muudavad olümpiamängud veelgi huvitavamaks.

See raamat sobib ideaalselt kõigile spordihuvilistele, ajaloosõpradele ja kõigile, kes naudivad haaravat lugemist. “Tennisemaailma sünniloost – I olümpiamängud Ateena 1896” toob esile olümpiamängude ajaloolise tähtsuse ja nende mõju tänasele spordimaailmale. Ära jää ilma võimalusest avastada selle põneva sündmuse sünnilugu ja saada parem ülevaade olümpiamängudest.

Kui soovid teada, mis toimus Ateenas 1896. aastal ja kuidas see kõik algas, siis telli see raamat juba täna ja ole ajaloosammudest samm eespool!

Lisainfo

Kaal 0,428 kg
Mõõtmed 25 × 17,5 × 1,5 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1997

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

192

Ostukorv