Astroloogia õpik

Raamat on praktiline ja selge juhend astroloogia maailma sisenemiseks, mis sobib ideaalselt nii algajatele kui ka kogenud astroloogiahuvilistele. Raamat annab põhiteadmised sünnikaardi koostamisest ja tõlgendamisest, aitab mõista planeetide mõju tähtkuju ja majades ning selgitab, kuidas analüüsida planeetidevahelisi aspekte.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Astroloogia õpik / Frances Sakoian

Astroloogia õpik on käsiraamat astroloogiahuvilistele, mida on koostanud Frances Sakoian. See raamat on suurepärane teejuht astroloogia maailma, pakkudes nii algajatele kui ka edasijõudnutele põhjalikke teadmisi ja praktilisi oskusi.

Õpiku eesmärk on aidata lugejatel mõista astroloogia põhimõtteid ja sügavuti uurida sünnikaarte. Autor selgitab selgelt ja lihtsas keeles, kuidas koostada sünnikaarti ning mõista selle erinevaid elemente. Raamatus leiduv teave aitab lugejatel mõista planeetide mõju tähtkujudele ja majadele, samuti planeetidevahelisi aspekte.

Raamat pakub kõik vajalikud tööriistad, et alustada astroloogia õppimist ja praktiseerimist. See sisaldab näiteid ja juhiseid sünnikaartide koostamiseks ja tõlgendamiseks ning pakub väärtuslikku teavet astroloogia põhiprintsiipide kohta.

Frances Sakoiani Astroloogia õpik on tõhus teejuht, mis võimaldab lugejatel sukelduda astroloogia saladustesse ja omandada vajalikud oskused sünnikaartide analüüsiks. Olgu teie huvi astroloogia vastu alles tekkimas või olete juba kogenud praktik, see õpik aitab teil oma teadmisi ja oskusi laiendada ning sügavamalt mõista taevakehade mõju inimese elule ja isiksusele.

Lisainfo

Kaal 0,386 kg
Mõõtmed 20,5 × 14,5 × 2 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1995

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

326

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv