Armee paguluses

Armee paguluses. Teise Poola armeekorpuse arengulugu on haarav jutustus Teise maailmasõja traagilisest ajaloost, kus autor Władysław Anders avab lugejatele unustamatu loo sündmustest, milles ta ise osales. See raamat keskendub Teise maailmasõja keerulistele sündmustele, mil Natsi-Saksamaa ja NSV Liit ründasid Poolat, ja jutustab, kuidas Siberisse küüditatud poolakatest moodustati uus armee, mille ülemjuhatajaks nimetati Władysław Anders. Raamat uurib korra ja kaose vastasseisu ning kuidas Teise maailmasõja käigus muutus Teine Poola armeekorpus üheks sõjaloos kardetumaks jõuks. Kuid selle hiilgava võitlusaja lõppedes tabas Andersit ja tema vägesid uus oht, kui liitlased neid Jaltas reetsid. Anders hoiatas juba varem totalitaarse režiimi ohtude eest, kuid lääneliitlased ei võtnud hoiatusi kuulda, ja raamat annab põneva pilgu ajaloolistele sündmustele, mis kujundasid maailma ajaloo käiku.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Tere tulemast põnevasse teekonda Teise maailmasõja keerisesse, kus sõja sündmuste keerises mängis olulist rolli Władysław Anders, kes räägib oma isikliku osalemise loo raamatus Armee paguluses. Teise Poola armeekorpuse arengulugu. See raamat avab lugejatele unustamatu jutustuse sündmustest, mille tunnistajaks ja osaliseks ta oli.

Teine maailmasõda oli üks ajaloo traagilisemaid sõdu, ja selles raamatus uuritakse seda sügavalt. Kui Natsi-Saksamaa ja NSV Liit tungisid Poola kallale, viis see sündmus Siberisse küüditatud poolakate mobiliseerimiseni uue armee loomiseks NSVL-i territooriumil. Władysław Anders valiti selle väeüksuse ülemjuhatajaks ja võttis juhtimise enda kätte.

See raamat jutustab kogu Teise Poola armeekorpuse arenguloost, alates selle loomisest ja sellest, kuidas see kujunes üheks sõjaloos kardetumaks jõuks Teises maailmasõjas. Andersi juhtimisel osales see väeüksus lahingutes, mis muutsid sõja käiku.

Kuid raamatus räägitakse ka sellest, kuidas Teise maailmasõja keerdkäikudes tabas Andersit ja tema vägesid uus oht, kui liitlased nad Jaltas reetsid. Anders oli juba varem hoiatanud totalitaarse režiimi ohtude eest ja juhtis tähelepanu neile, kuid tema hoiatused olid kurtidele kõrvadele.

Raamat annab lugejatele võimaluse heita pilk keerulistele sündmustele, mis kujundasid maailma ajaloo käiku, ja mõista paremini Teise maailmasõja mõju. Armee paguluses. Teise Poola armeekorpuse arengulugu on kaasakiskuv jutustus, mis viib lugejad ajas tagasi ja lubab neil kogeda seda erakordset perioodi maailma ajaloos.

Lisainfo

Kaal 0,75 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 2,1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

267

ISBN

9985664620

Seisukord

Hea

Ostukorv