Antiikmütoloogia

Raamat on kaasaegsele lugejale mõeldud suurepärane sissejuhatus antiiksesse maailma ja selle mitmetesse müütidesse. Raamat tutvustab lugejaid antiikse mütoloogia jumalate, kangelaste ja lugudega, tuues esile nende igavikulise tähtsuse ja pärandi. See pakub mitmekülgset teavet antiiksete jumalate kohta, alustades Olümpose jumalatest kuni vähem tuntud jumalateni, samuti loomislugusid ja varajasi kangelasi.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Antiikmütoloogia / Edith Hamilton

Raamat koosneb seitsmest osast, mis hõlmavad erinevaid teemasid ja müüte antiikse mütoloogia rikkast pärandist. Esimene osa keskendub jumalatele, loomisele ja varajastele kangelastele, sealhulgas maailma loomisele ja ülemaailmsele veeuputusele.

Teine osa jutustab armu- ja seikluslugusid, nagu argonautide retk kuldvillaku järele, Daidalose ja Ikarose lugu ning Pegasose ja Bellerophoni seiklused. Kolmas osa räägib suurtest kangelastest enne Trooja sõda, nagu Perseus, Theseus, Herakles ja Atalanta. Neljas osa viib lugeja Trooja sõja kangelaste loo juurde, taaselustades Iliase, Odysseia ja Aeneise lood.

Lisaks tutvustab viies osa mõningaid suuri perekondi antiikses mütoloogias, näiteks Atreuse ja tema järeltulijaid ning Teeba ja Ateena kuningasugu. Kuues osa toob esile vähemtuntud müüte, mis pakuvad põnevaid lugusid antiiksest maailmast. Seitsmes osa keskendub vanapõhja müütidele, tuues sisse vahelduse ja rikastades raamatu sisu.

Antiikmütoloogia on suurepärane lugemine nii neile, kes on juba tuttavad antiikse mütoloogiaga kui ka neile, kes soovivad seda maailma avastada. Edith Hamilton toob esile müütide igavese tähtsuse ja muudab nad kaasaegsetele lugejatele ligipääsetavaks ja haaravaks. Raamat pakub teadmisi ja mõistmist antiikse mütoloogia rikkaliku pärandi kohta.

Lisainfo

Kaal 0,37 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1975

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

332

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv