Analüütiline geomeetria – Albert Borkvell

Analüütiline geomeetria on õpik, mis on mõeldud kõrgematele tehnilistele õppeasutustele. See koosneb kolmest peamisest osast, mis hõlmavad elementaarset determinantide teooriat, tasapinnalist ja ruumilist analüütilist geomeetriat.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300304 Kategooriad: , , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Analüütiline geomeetria / Albert Borkvell

Analüütiline geomeetria on õpik, mille eesmärk on pakkuda põhjalikku arusaama analüütilise geomeetria põhimõtetest. Raamat on mõeldud kõrgematele tehnilistele õppeasutustele, kus matemaatilised kontseptsioonid ja meetodid on olulised.

Õpik koosneb kolmest peamisest osast:

Elementaarne determinantide teooria: Raamatus käsitletakse elementaarset determinantide teooriat, mis on matemaatika oluline osa ja moodustab aluse analüütilise geomeetria mõistmiseks. Determinandid on matemaatilised objektid, mis mängivad olulist rolli geomeetriliste ja algebraliste arvutuste tegemisel.

Tasapinnaline analüütiline geomeetria: Selles osas uuritakse tasapinnalist analüütilist geomeetriat, mis keskendub geomeetriliste kujundite ja nende omaduste analüüsimisele tasandil. See hõlmab punktide, joonte ja ringide koordinaatide kasutamist analüütiliste meetoditega.

Ruumiline analüütiline geomeetria: Ruumiline analüütiline geomeetria laiendab tasapinnalise geomeetria kontseptsioone kolmemõõtmelisse ruumi. Raamatus käsitletakse ruumilise geomeetria põhijooni ja meetodeid, sealhulgas punktide, sirgete ja pindade koordinaatide kasutamist.

Analüütiline geomeetria on kasulik õpik neile, kes soovivad süvendada oma arusaama matemaatilistest kontseptsioonidest ja nende rakendustest geomeetria valdkonnas. Raamat sisaldab selgitavaid näiteid ja harjutusi, mis aitavad õppijatel omandada olulisi oskusi ja teadmisi matemaatika ja geomeetria valdkonnas.

Lisainfo

Kaal 0,77 kg
Mõõtmed 21 × 16 × 3,5 cm
Autor

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv