Ameerika Ühendriikide presidendid

Tutvustav teos kõigist USA presidentidest George Washingtonist kuni Bill Clintonini, kus avatakse iga presidendi isiklik ja ametialane elu. Raamat toob esile huvitavaid fakte olles hariv ja huvitav lugemine neile, kes tahavad rohkem teada USA presidendiameti ajaloost ja poliitilisest maastikust.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Ameerika Ühendriikide presidendid / Peep Laprik

on põhjalik ülevaade kõigist Ameerika Ühendriikide riigipeadest alates riigi esimestest päevadest kuni 20. sajandi lõpuni. Autor sukeldub igasse presidendiametisse astunud mehe elu ja karjääri, tuues esile nende saavutused, väljakutsed ja isiklikud lood. Eriti intrigeeriv on raamatu rõhuasetus neil presidentidel, kelle elu ja ametiaeg on olnud seotud skandaalidega.

Üllatavate faktide seas saab lugeja teada, et üheksale presidendile on korraldatud atentaat ning kaks presidenti, John Adams ja Thomas Jefferson, surid üllatuslikult Ameerika Iseseisvusdeklaratsiooni 50. aastapäeval. See on hariv ja huvitav lugemine neile, kes tahavad rohkem teada USA presidendiameti ajaloost ja poliitilisest maastikust.

Lisainfo

Kaal 0,415 kg
Mõõtmed 22 × 13,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

239

ISBN

5797906988

Ostukorv