Algorithms to live by 2017 / Brian Christian

Algorithms to Live By: The Computer Science of Human Decisions on põnev raamat, mille autorid Brian Christian ja Tom Griffiths uurivad, kuidas arvutialgoritme saab rakendada igapäevaelus inimeste otsuste tegemisel. Raamat näitab, kuidas lihtsad ja täpsed arvutialgoritmid võivad aidata mõista ja lahendada inimlikke küsimusi, alates elu suurtest otsustest kuni igapäevaelu korralduseni.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300038 Kategooria:

Kirjeldus

Algorithms to Live By: The Computer Science of Human Decisions on paeluv raamat, mis pakub ülevaadet sellest, kuidas arvutialgoritme saab kasutada meie igapäevaelu otsuste tegemisel. Autorid Brian Christian ja Tom Griffiths näitavad, kuidas lihtsad ja täpsed arvutialgoritmid, mida kasutavad arvutid, võivad samuti aidata meil mõista ja lahendada inimeste igapäevaeluga seotud küsimusi ja probleeme.

Raamatus käsitletakse mitmeid erinevaid eluvaldkondi alates suurtest eluotsustest kuni igapäevaelu korralduseni. Autorid selgitavad, kuidas arvutialgoritmid võivad aidata meil teha paremaid otsuseid, mõista, millal jätta asjad juhuse hooleks, toime tulla valikute üleküllusega ja luua tugevamaid suhteid teistega.

Raamat pakub praktilisi näpunäiteid ja lahendusi levinud otsustusprobleemide lahendamiseks ning valgustab inimaju toimimist. Autorid võtavad näiteks partneri leidmise, parkimiskoha otsimise, meilisõnumite korrastamise ja inimmälu toimimise, selgitades, kuidas arvutialgoritmid võivad meid selles aidata.

Algorithms to Live By on huvitav ja hariv lugemine kõigile, kes soovivad mõista, kuidas arvutialgoritmid saavad kaasa aidata igapäevaelu paremale korraldusele ja otsuste tegemisele. Raamat rõhutab, kuidas lihtsad arvutialgoritmid võivad olla praktiliseks juhendiks ja kuidas me saame neid oma igapäevaelus kasutada, et teha targemaid valikuid ja mõista inimmeelt paremini.

Lisainfo

Kaal 0,33 kg
Mõõtmed 19,7 × 12,8 × 2,8 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2017

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

351

Seisukord

Väga hea

Ostukorv